Верховна Рада продовжила пільги на електромобілі до 2027 року
За продовження пільг проголосували 248 депутатів

Верховна Рада підтримала продовження пільгового оподаткування електромобілів ще на один рік – до 2027 року.
Про це повідомляє народний депутат Ярослав Железняк.
За його словами, відповідну правку №1061 ухвалили під час розгляду проєкту державного бюджету на 2026 рік.
За продовження пільг проголосували 248 депутатів.
«Це доручення уряду. Тобто це ще не вважається прийнятим остаточним рішенням – у листопаді Кабінет Міністрів має подати фінальний текст», – прокоментував Железняк.
Пільговий режим для електромобілів передбачає звільнення від сплати податку на додану вартість (ПДВ) та мита при імпорті електротранспорту.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Volkswagen зупиняє виробництво ключових моделей через дефіцит чипів. Брак напівпровідників і суперечка з постачальником Nexperia можуть призвести до тимчасового простою на заводі у Вольфсбурзі.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].