Продажі авто з Китаю в Україні скоротилися на 48%
Попит упав майже вдвічі за підсумками лютого 2026 року
За лютий 2026 року українці стали власниками 466 легкових авто, ввезених із Китаю. Цей показник на 48% менший, ніж за аналогічний період 2025 року.
Про це повідомляє «Укравтопром».
Із загальної кількості автомобілів 386 одиниць – нові (-44% у річному вимірі), а 80 – вживані (-62%).
Частка паливних сегментів серед імпортованих з КНР авто розподілилася так:
- бензинові авто – 29%;
- гібридні – 28%;
- дизельні – 5%.
П'ятірка лідерів серед нових легковиків китайського походження:
- BYD Sea Lion 06 – 21 од.;
- MG ZS – 19 од.;
- CHERY Tiggo 4 – 18 од.;
- JETOUR X50 – 17 од.;
- BYD Qin – 16 од.
Найбільший попит серед вживаних авто з КНР мали:
- BUICK Envision – 13 од.;
- VOLVO S90 – 7 од.;
- AUDI Q4 – 7 од.;
- BYD Song L – 6 од.;
- BYD Song Plus – 5 од.
Частка легкових електромобілів із Китаю впала до 38%, тоді як у лютому 2025 року вона становила близько 83%.
Довідково. Протягом лютого 2026 року продаж гібридних автомобілів в Україні зріс на 21% проти лютого 2025-го.
Серед імпортованих авто з гібридними силовими установками найбільший попит мав FORD Escape (64 од.). Слідом за ним розташувалися ще два популярні представники сегмента – TOYOTA Prius (62 од.) та KIA Niro (60 од.).
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що попит на електромобілі в Україні в лютому впав на 76%. За місяць українці зареєстрували 1074 авто на акумуляторах, більшість із яких – вживані.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].














