Сибіга закликав ЮНЕСКО відреагувати на російський удар по об’єкту спадщини у Львові

Сибіга закликав ЮНЕСКО відреагувати на російський удар по об’єкту спадщини у Львові

«росія робить саме те, що іранський режим робить на Близькому Сході, але в самому центрі Європи”, - зауважив міністр закордонних справ України

Сибіга закликав ЮНЕСКО відреагувати на російський удар по об’єкту спадщини у Львові
Фото: Andrij Sybiha / Facebook

Міністр закордонних справ Андрій Сибіга закликав ЮНЕСКО відреагувати на удар російським безпілотником по центру Львова, під час якого було пошкоджено об’єкт Світової спадщини.

Про це він написав у соцмережі Х.

«росія жорстоко вдарила по центральній частині Львова – міста виняткової культурної цінності та об’єкта Світової спадщини ЮНЕСКО. Було завдано шкоди об’єкту Світової спадщини ЮНЕСКО. Я закликаю Генерального директора ЮНЕСКО негайно відреагувати на цей злочин у найрішучіших формулюваннях», – наголосив Сибіга.

Міністр зазначив, що жорстокі порушення росією міжнародного права мають бути зустрінуті відповідальністю.

«росія робить саме те, що іранський режим робить на Близькому Сході, але в самому центрі Європи. росія доводить свій статус держави-терориста. І саме так до неї слід ставитися – через силу, а не слабкість, і посилення тиску на всіх фронтах», – наголосив Сибіга.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що удень 24 березня війська рф ударними безпілотниками атакували Львівську область, дрон влучив у центральну частину Львова.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло