«Нібулон» може перенести сплату податків із Миколаєва до Києва
Конфлікт розгорівся через пільги на оренду замінованих територій
ТОВ «СП «Нібулон» розглядає можливість зміни податкової адреси своїх підрозділів, що може призвести до втрати Миколаєвом від 100 до 150 млн грн щорічних надходжень ПДФО.
Про це повідомляє «Миколаївські Вісті».
Причиною такої заяви стала відсутність рішення міськради щодо надання компанії пільг на оренду понад 50 га земель у порту. Ці ділянки зараз неможливо використовувати через мінну небезпеку та блокаду акваторії.
Позицію агрохолдингу підтримав голова Миколаївської ОВА Віталій Кім. За його словами, сторони досягли попередньої домовленості: місто звільняє підприємство від плати за заміновані території, а компанія натомість переоформлює додаткових працівників у Миколаєві.
Це мало б принести бюджету ще близько $20 млн податкових надходжень, проте частина депутатів наразі розцінює вимоги зернотрейдера як тиск.
Попри збитки в сумі $573 млн, «Нібулон» продовжує виконувати фінансові зобов'язання та сплачувати оренду за фактично заблоковану акваторію.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що компанія «Контінентал Фармерз Груп» цифровізує рекрутинг за допомогою ШІ. Агрохолдинг впроваджує ШІ-агентів для автоматизації підбору персоналу.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].














