ДБР повідомило про підозру митнику в справі про вбивство військового ТЦК у Львові

ДБР повідомило про підозру митнику в справі про вбивство військового ТЦК у Львові

Слідство подало до суду клопотання про взяття підозрюваного під варту

ДБР повідомило про підозру митнику в справі про вбивство військового ТЦК у Львові
Фото: ДБР

Працівнику Львівської митниці повідомили про підозру у вбивстві військовослужбовця ТЦК

Про це повідомила пресслужба Державного бюро розслідувань.

За даними слідства, 2 квітня у Львові під час перевірки військово-облікових документів працівники ТЦК та СП разом із поліцейськими зупинили чоловіка. Його брат – працівник митниці – втрутився в ситуацію. Словесна суперечка переросла у штовханину. Під час конфлікту митник, намагаючись завадити затриманню брата, дістав ніж, і завдав кілька ударів військовослужбовцю, зокрема в шию. 

Від отриманих ран чоловік помер у кареті швидкої допомоги. 

Працівника митниці підозрюють в умисному вбивстві особи у зв’язку з виконанням нею службових обов’язків. Санкція статті передбачає від 10 до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення. До суду подано клопотання про обрання запобіжного заходу – тримання під вартою.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що в Міністерстві оборони відреагували на вбивство військовослужбовця ТЦК у Львові, заявивши, що жодна проблема системи не може виправдовувати злочин.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло