ППО знищила 279 ворожих дронів під час масованої атаки 17 травня

ППО знищила 279 ворожих дронів під час масованої атаки 17 травня

Повітряні сили нейтралізували більшість безпілотників, які рф випустила по українських регіонах

ППО знищила 279 ворожих дронів під час масованої атаки 17 травня

У ніч на 17 травня російські війська здійснили масштабну повітряну атаку, випустивши 287 ударних та імітаційних безпілотників з кількох напрямків рф.

Про це повідомляє пресслужба Повітряних сил ЗС України.

Ворог застосував дрони типу Shahed, Гербера, Італмас та апарати-імітатори «Пародія».

Для протидії нальоту було залучено авіацію, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ і мобільні вогневі групи.

Завдяки спільним зусиллям захисників небо над північними, південними та східними регіонами вдалося захистити від більшості повітряних цілей.

Підсумки бойової роботи:

  • Збито/подавлено: 279 ворожих БпЛА
  • Влучання: 8 ударних дронів на 7 локаціях
  • Падіння уламків: зафіксовано на 7 локаціях

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Україна отримала тіла 528 полеглих воїнів, яких повернула російська сторона. Правоохоронці та експерти проведуть необхідні процедури для встановлення осіб загиблих.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло