Через ворожі обстріли без світла залишилися споживачі у чотирьох прифронтових областях
Обмежень електропостачання сьогодні не прогнозують, попри зростання споживання через спеку
Внаслідок російських обстрілів на ранок є знеструмлення у чотирьох прифронтових областях України.
Про це повідомляє Укренерго.
У компанії зазначили, що ворог продовжує атаки на цивільну енергетичну інфраструктуру України: внаслідок обстрілів вранці зафіксовано нові знеструмлення у Донецькій, Сумській, Харківській і Миколаївській областях. Там, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочато аварійно-відновлювальні роботи – енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше відновити електропостачання всіх споживачів.
Застосування обмежень сьогодні не прогнозується. Про будь-які зміни з енергопостачанням Укренерго радить дізнаватися на офіційних ресурсах операторів систем розподілу.
За даними компанії, споживання електроенергії зросло: станом на 09:30 31 липня воно було на 2,6% вищим, ніж у цей же час попереднього дня – четверга. Причина – підвищення температури повітря в усіх регіонах України, через що зростає масове використання кондиціонерів.
30 липня добовий максимум споживання зафіксували увечері, і він перебував на тому ж рівні, що й максимум попереднього дня – середи, 29 липня.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що найскладніша ситуація з електропостачанням через ворожі удари на Сумщині. Аварійні відключення також торкнулися ще п'яти областей України.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].


















