Захворіло у світі
96,906,712
Померло у світі
2,075,902
Вилікувалось у світі
53,431,108
Захворіло в Україні
1,177,621
Померло в Україні
21,499
Вилікувалось в Україні
914,730
П'ятірочка від топа: книжки про перемогу над страхами та життя на повну

П'ятірочка від топа: книжки про перемогу над страхами та життя на повну

Про сміливість, вміння відмовлятися від зайвого, історію успіху, релакс та емоції у житті

П'ятірочка від топа: книжки про перемогу над страхами та життя на повну
Фото: pixabay

Цей дивний рік змінив нас, наші бажання і відчуття. Останні іноді даються в знаки і наші страхи прокидаються, щоб знову спробувати захопити владу над нами. 

Як можна з ними боротися та де знайти натхнення та відпочинок для душі, на прикладі 5 книжок українських видавництв розповіла Mind засновниця бюро перекладів MK:Translations Юлія Венцковська

Рекомендації інших авторів та рецензії на новинки книжкового ринку можна знайти в розділі «Рецензії на книги». Купуючи книжки, ви можете зробити добру справу й підтримати українських видавців.

1. Крістен Улмер «Не бійтесь боятися».

Видавництво: «Книголав»

Мені сподобалось, що це не простий мотиваційний лонгрід, а реальна історія реальної людини. Авторка вивчила природу страху і зрозуміла, що з ним не потрібно боротися, його просто потрібно прийняти.

Боятися і жити зі своїм страхом – це нормально.

Якщо ви щодня стикаєтеся з новими викликами, часто сумніваєтесь у правильності своїх дій і ніяк не можете наважитися здійснити свою мрію, то ця книга стане початком вашого старту. Обіцяю.


2. Вільям Юрі «Сила позитивного Ні. Як сказати «ні», але зберегти угоду і стосунки».

Видавництво: «Книголав»

Назва книги говорить сама за себе. Тут про ділове спілкування, психологію та про вміння вести успішні перемовини з опонентом так, щоб м'яко відстояти свою думку й нікого не образити.

Українська культура бізнесу тільки починає розвиватись, і, якщо ви саме вливаєтесь у всі ці процеси, книга буде хорошою покроковою підказкою. 


3. Лоуренс Леві «Піксар. Моя неймовірна подорож зі Стівом Джобсом у створення історії розваг».

Видавництво: «Книголав»

У цій книжці не так вражає сюжет, як стиль автора і його емоційний монолог.

Тут теж про бізнес, найдрібніші його тонкощі, успіхи й невдачі. Також тут є багато перевірених лайфхаків про те, як вижити в найскрутнішу кризу і не поїхати дахом. Іноді читаєш і думаєш: «Воно тобі треба було? Я б уже давно все завернув», але потім згадуєш результат, улюблені стрічки «Піксару», тихенько посміхаєшся, соромишся, читаєш далі й надихаєшся.

Якщо ви досі не можете оговтатися від пережитого (чи не пережитого) карантину і панічно боїтеся його другої хвилі – прочитайте цей шедевр. 


4. Террі Пратчет і Ніл Гейман  «Добрі передвісники. Ґрунтовні й вичерпні пророцтва Агнеси Оглашенної, відьми»

Видавництво: «КМ-БУКС»

Іноді хочеться просто відпочити. «Добрі передвісники» – казка для дорослих від двох найвідоміших письменників сьогодення.

Пратчет и Гейман, як ніхто іншій, вміють розповідати історії, такі прості, такі глибокі, і все це с неперевершеним почуттям гумору.

До речі, вийшов серіал за цією книжкою, теж дуже рекомендую. Й пам’ятайте, ми самі вибираємо між добром і злом, тому ангели можуть бути не такими добрими, а демони – не такими злими. Краще прочитайте самі.


5. Деніел Гоулман «Емоційний інтелект»

Видавництво: Vivat 

Це моя особиста знахідка. Без стартового багажу знань із психології і анатомії її читати трохи складно. Але таки спробуйте.

Деніел Гоулман із медичного погляду розповідає, як у людині зароджуються емоції, що в наших тілах за них відповідає і як їх реально можна контролювати.

Також будьте готовими до того, що ви по-іншому почнете сприймати людей, які вас оточують, їхні посмішки й вираз очей. Книга корисна не лише для бізнесу, а і для повсякденного життя, самореалізації та саморозвитку. Хочете розуміти людей краще? Тоді ця книга для вас.

Ця підбірка – мій особистий релакс. Тож щиро сподіваюся, що й вам тут все сподобається.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті