Нові обставини: як відновити діяльність під час війни

Нові обставини: як відновити діяльність під час війни

Які лабораторні дослідження доступні зараз

Нові обставини: як відновити діяльність під час війни
Фото: depositphotos.com

Війна в Україні не обійшла стороною нікого. Безперервні бомбардування змусили багато приватних компаній в різних містах України припинити або змінити формат роботи. Не стала винятком і Медична лабораторія CSD. У перші дні війни були повністю знищені декілька лабораторних офісів CSD у Київській області.

Олександр Дудін, генеральний директор Медичної лабораторії CSD, розповів Mind, як компанія активізувала всі свої ресурси, щоб потурбуватися про безпеку співробітників та їхніх родин.

Ми зупинили роботу лабораторії та кинули всі наші сили на те, щоб захистити нашу команду. Підтримували постійний зв'язок у корпоративних месенджерах, допомагали з евакуацією, ділилися корисною інформацією та моніторили актуальний статус кожного нашого працівника – хто, де, коли і як. 

Як відновити роботу під час війни?

Коли перша хвиля паніки минула, частина нашої команди почала волонтерити: працювати в центрах переливання крові, допомагати вимушеним переселенцям та підтримувати армію. Проте найголовніше – після хвилі невизначеності ми почали відновлювати свою звичну роботу.

Ми вивезли частину нашої медичної команди та обладнання із зони бойових дій до Львова, де облаштували другий лабораторний вузол – другу лабораторію.

Нові обставини: як відновити діяльність під час війни

Так, наші патологи одразу сіли за мікроскопи, щоб  клієнти змогли якнайшвидше отримати життєво важливі результати досліджень. 

Які дослідження актуальні зараз?

Медицина зараз являє собою другий фронт, оскільки стоїть на обороні життя та здоров’я наших громадян.

Так, від результатів лабораторних досліджень залежить встановлення точного діагнозу й підбір ефективного лікування при найскладніших захворюваннях, зокрема при онкології. Тому зволікати не можна.

За час війни ми навіть почали називати лабораторію та нашу роботу «лабораторний фронт». Поки ЗСУ ведуть бої з ворогом, наші патологи допомагають українцям у боротьбі з раком. І ми також не маємо права програти жодну битву, адже людське життя – найбільша цінність.

Наразі Медична лабораторія CSD налагодила роботу з проведення патоморфологічних, імунологічних, біохімічних, гормональних, мікробіологічних, цитологічних і молекулярних  досліджень, досліджень з аутоімунних та алергологічних захворювань, досліджень на інфекції.

Нові обставини: як відновити діяльність під час війни

Пункти прийому біологічного матеріалу працюють уже більш ніж у 10 містах України: Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Львові, Одесі, Ужгороді, Хмельницькому, Черкасах, Вінниці, Полтаві, Кропивницькому, Тернополі та Кременчуку.

Також уже частково відновлюється робота лабораторних офісів CSD, які проводять забір матеріалу, зокрема у Львові, Мукачево, Києві та Одесі.

Ми прикладаємо всіх зусиль задля повноцінного відновлення роботи мережі лабораторних офісів, щоб бути поруч з українцями в усіх куточках нашої Батьківщини та підтримати їх у боротьбі за здоров'я. Віримо в Перемогу!

Нові обставини: як відновити діяльність під час війни

Автори матеріалів OpenMind, як правило, зовнішні експерти та дописувачі, що готують матеріал на замовлення редакції. Але їхня точка зору може не збігатися з точкою зору редакції Mind.

Водночас редакція несе відповідальність за достовірність та відповідність викладеної думки реальності, зокрема, здійснює факт-чекінг наведених тверджень та первинну перевірку автора.

Mind також ретельно вибирає теми та колонки, що можуть бути опубліковані в розділі OpenMind, та опрацьовує їх згідно зі стандартами редакції.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло