Головні думки, висловлені на Olerom Forum One

Головні думки, висловлені на Olerom Forum One

Про що говорили Стів Возняк, Чарльз Адлер та інші на Olerom Forum One

Этот материал также доступен на русском языке
Головні думки, висловлені на Olerom Forum One
Фото: facebook-сторінка Olerom Forum One

30 вересня 2017 року у київському Палаці спорту пройшов щорічний Olerom Forum One, під час якого виступило чимало всесвітньо відомих спікерів. Mind зібрав для вас головні цитати Olerom Forum One, щоб ви нічого не пропустили.

Чарльз Адлер, співзасновник краудфандингової платформи Kickstarter

«Правила варто порушувати. Я ріс з цією ідеєю, ще коли був підлітком і полюбляв ходити на панк-концерти. Але мені вже за сорок, і зараз я відчуваю теж дещо цікаве – швидкість змін на даному етапі просто зашкалює. Ці зміни зазвичай викликають сильний страх, але одночасно в них є дещо хвилююче – ми граємося з технологіями, поринаємо у різні культури – і це постійний потік змін та розвитку. Мені здається, що цей потік робить нас більш стійкими та дає нам силу впливати на світ навколо нас. Можливо, вас цікавить креативний процес чи дещо інше – мені, наприклад, цікаво допомагати та підтримувати креативних людей – у кожного з нас є право та можливість змінювати цей світ на краще.

Найголовнішим, що я хочу донести до вас під час сьогоднішнього виступу, є теза про розширення прав та можливостей. Від кожного з вас залежить, що нас чекає у майбутньому. У кожного з вас є шанс використати можливості сьогодення, щоб створити завтрашній світ».

Ілля Лаурс, засновник інтернет-магазину додатків GetJar та венчурний інвестор

«Багато людей, як на державному рівні, так і на рівні стартапів, помилково вважають, що саме в корпораціях повинні зароджуватися інновації. Тобто все нове мають створювати ті, хто володіє ресурсами. Статистика про те, що топ-20 американських університетів за останні 10 років залучили $216 млрд в якості інвестицій та створили 10 786 компаній, говорить про зворотне. Від студента з ідеєю, який не береться її реалізувати, думаючи, мовляв, корпорації з наявними ресурсами зроблять все самі, до держави, яка вірить, що якимись інструментами може змусити корпорації займатися інноваціями – всі ці люди вводять себе в оману, бо від великих компаній не варто чекати інновацій.

…Управлінці – це інший тип людей, ніж ті, хто створює компанії. Є дуже популярне питання «Навіщо продавати успішний бізнес?». Мені хочеться порівняти це з художниками. Якщо художник малює картину, це не означає, що він хоче створити галерею власних картин і займатися музейним бізнесом. Абсолютно різні типи людей створюють компанії та управляють ними».

Маршалл Голдсміт, консультант кращих топ-менеджерів США і світу, відомий бізнес-експерт, який увійшов до числа 50 найвпливовіших мислителів у сфері менеджменту

Три поради, які зазвичай дають люди похилого віку.

«Будьте щасливі зараз. Не наступного тижня. Не наступного місяця. Не наступного року. Небезпечна західна хвороба захопила світ і називається вона «Я буду щасливий, коли ...». Коли у мене будуть гроші, машина, будинок... Один старий сказав: «Я настільки захопився пошуком того, чого у мене немає, що не бачив того, що у мене є. А у мене вже було все». У багатьох з вас вже є багато: здоров'я, друзі, сім'я, молодість... У вас вже все є.

Друзі та сім'я. У смертного ложа поруч з вами будуть не колеги, а близькі.

Слідуйте за своєю мрією. Якщо ви не слідували їй в 35, то і не будете в 85. Люди похилого віку майже ніколи не шкодують про ризики, на які пішли. Але завжди шкодують про ті випадки, коли не ризикнули».

Адам Чейєр, співзасновник Siri

Урок перший. Вам потрібна гарна ідея. Шукайте тренди та тригери, які будуть відповідати часу.

Урок другий. Коли у вас вже є ідея, вам потрібна надійна команда, яка буде вам допомагати. Ця команда повинна включати в себе наступні 4 типи людей: візіонера, який буде мріяти про вашу велику ідею; людину, відповідальну за продукт, яка трансформує ідею у план дій; маркетолог, який зможе розказати іншим про вашу мрію; та людина, яка відповідає за технічне створення продукту.

Урок третій. Коли є ідея та команда, вам потрібна гарна подача, щоб залучити інвестиції та найкращих працівників для роботи у компанії. Ваша презентація повинна бути якомога «не нормальною». Уявіть нереалістичне майбутнє, а потім побудуйте план, як зробити його реалістичним. Потім створіть прототип, який покаже інвестору, на що буде схожий світ, якщо все це стане правдою. 

Ну, і нарешті Стів Возняк, співзасновник компанії Apple

«…Я не вважаю штучний інтелект загрозою людству, і навіть якщо він буде так само розвиватися й надалі, ця зміна буде поступовою і не разючою. Тому не варто жити в страху.

…Щастя = посмішки – похмуре обличчя. Я місяцями думав, як мінімізувати цю похмурість, і тоді вирішив, що якщо стається щось погане, то не варто ставитися до цього, як до поганого. Якщо ваша гітара зламалася, просто визнайте це та живіть далі. Не засмучуйтеся, а просто  будьте щасливі. Ще один спосіб мінімізувати похмурість – не сперечайтеся з логікою інших людей. Якщо ви будете сперечатися, то будете відчувати себе нещасливим від того, що не можете когось переконати. В особистому житті та бізнесі я дуже неконфліктна людина. Якщо ви когось терпіти не можете, просто йдіть, не починайте з ними воювати.

…У мене є кілька улюблених книг. Перша – «Прощавай, зброє» Гемінґвея. Друга – трилогія «Володар перснів». Третя розповідає про психологічні переживання молодого чоловіка, який потрапив у коледж, і називається вона «В диких умовах» Джона Кракауера».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло