Захворіло у світі
11,516,782
Померло у світі
535,453
Вилікувалось у світі
6,223,819
Захворіло в Україні
49,043
Померло в Україні
1,262
Вилікувалось в Україні
21,703
На голці: коли хвороба Паркінсона – не вирок
Реклама

На голці: коли хвороба Паркінсона – не вирок

Покращення відчули 80% з 5500 пацієнтів клініки

Цей матеріал також доступний російською
На голці: коли хвороба Паркінсона – не вирок

Хвороба Паркінсона – одне з найзагадковіших захворювань нервової системи. Боротьба, яку пацієнт веде з хворобою, полягає в спробах зменшити симптоми, найяскравіший з яких – тремор. У хворих поступово гинуть рухові нервові клітини, що виробляють медіатор дофамін. Це помітно погіршує якість їхнього життя.

Хвороба Паркінсона проявляється у літніх людей. Вона зустрічається у 1% людей віком 60 років і більше, і у 4% – після 85 років. Перші симптоми зазвичай проявляються вже у віці 55–58 років, рідше – у більш ранньому віці.

Незважаючи на досягнення вчених, на сьогоднішній день ця патологія невиліковна, хоча деякі альтернативні терапії мають чудові результати. Сучасна медицина досі не остаточно розібралася в тому, чому розвивається це захворювання і чи можна розробити ефективну систему профілактики. Однак перебіг хвороби вивчений добре, і наразі ведеться активна робота з пошуку ліків, а також засобів, здатних подовжити хворим життя і поліпшити його якість.

Звідки взялася акупунктура?

Німецький невропатолог Ульріх Верт у 2001 році розробив унікальний спосіб боротьби з хворобами Альцгеймера і Паркінсона. Він полягає в імплантації так званих вічних голок у вушну раковину людини (медицині відомо понад 330 активних точок у ній). Прообразом методу стали традиції китайського голковколювання і французької школи акупунктури Пола Нож’є.

Після тривалих досліджень доктор Верт дійшов висновку, що титанові голки стимулюють активні точки, приводячи до регенерації клітин головного мозку. Це доведено скануванням головного мозку під час медичних досліджень.

Як це працює?

Голка стимулює виробництво дофаміну, дефіцит якого відчувають хворі Паркінсоном. Процес введення абсолютно безболісний: титанова голка завдовжки лише 2 мм (це трохи товще за людську волосину) непомітна і не викликає болю і дискомфорту. За відчуттями це  подібно до звичайного внутрішньом'язового уколу.

При хворобі Паркінсона імплантація голки сприяє більшій стабільності традиційного лікування захворювання, зменшує ймовірність того, що буде необхідно збільшувати дозування і вводити нові препарати. Як наслідок – хворі відчувають набагато менше побічних ефектів, коли тривалий час приймають ліки.

Як запевняють лікарі, після імплантації процес поліпшення стану проходить індивідуально для кожного пацієнта: хтось відчуває швидке полегшення, але зазвичай стабільний результат можна отримати через пару місяців.

Де проходить лікування?

Наразі доктор Верт працює в Іспанії. Його клініка знаходиться на березі Середземного моря і люди з усього світу їдуть туди, аби поєднати відпочинок і лікування. Клініка не лише пропонує лікування, але і надає допомогу в отриманні візи та бронювання місць у готелі.

http://terapiawerth.com

А що потім?

Згідно зі статистикою клініки доктора Верта, лікування вже полегшило життя понад 5500 пацієнтів, що страждають від неврологічних захворювань. Ефективність терапії доктора Верта була підтверджена клінічними дослідженнями в Іспанії і Німеччини.

«Специфіка хвороб, що їх лікують у клініці, – вікові зміни, хвороба Альцгеймера, Паркінсона, притаманні в першу чергу людям, які в молоді роки дуже багато працювали і заробляли, вони були схильні до сильного стресу», – розповів доктор Верт в інтерв'ю виданню delo.ua. Він зазначив, що ці хвороби характерні для представників сфери бізнесу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті