Бритіш Американ Тобакко запустила в Україні нікотинові подушечки VELO
Pekлama

Бритіш Американ Тобакко запустила в Україні нікотинові подушечки VELO

На правах реклами
Ця продукція містить нікотин і викликає залежність. Ця продукція призначена для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину

Бритіш Американ Тобакко запустила в Україні нікотинові подушечки VELO

British American Tobacco (BAT) розпочала в Україні продаж нікотинових подушечок без тютюну під маркою VELO, які виробляють у Швеції. Нікотинові подушечки VELO – це зрозумілий і простий спосіб отримання нікотину без диму та запаху. Україна стала 14 ринком у світі, на якому ВАТ запустила свій інноваційний продукт.

А що всередині подушечок?

Подушечки VELO складаються з чотирьох основних інгредієнтів – нікотину, мікрокристалів целюлози, ароматизаторів та води. Завдяки унікальній запатентованій формулі забезпечується рівномірне виділення нікотину протягом використання. При цьому подушечки VELO мають приємний запах, взагалі не містять тютюн, їх можна використовувати будь-де та будь-коли без створення дискомфорту для людей, що знаходяться поруч.

Бритіш Американ Тобакко запускає в Україні нікотинові подушечки VELO

«Бритіш Американ Тобакко Україна невпинно збільшує свій портфель продуктів із потенційно зниженим ризиком. Я дуже задоволений тим, що ми маємо можливість пропонувати українським споживачам найновіші світові розробки одночасно з іншими важливими ринками. Створені у Швеції і дуже популярні в Скандинавських країнах нікотинові подушечки набувають великої популярності серед повнолітніх споживачів нікотину в інших країнах Європи, адже вони повністю відповідають сучасним трендам: зручність користування та відсутність впливу на оточуючих людей», повідомив генеральний директор Бритіш Американ Тобакко Україна Саймон Уелфорд.

Бритіш Американ Тобакко запускає в Україні нікотинові подушечки VELO

Інноваційні продукти як альтернатива звичайним сигаретам

Компанія прагне бути лідером в оновленні галузі нікотинових продуктів, пропонуючи повнолітнім споживачам максимально широкий вибір нікотиновмісних продуктів як альтернативу звичайним сигаретам.

«Я вважаю, що стратегія BAT унікальна для нашої індустрії. Зараз споживачі є більш вимогливими та потребують вибору. Цей тренд спостерігається в усіх категоріях споживчих товарів – і в сфері тютюнових та нікотинових продуктів також. Тож, ВАТ очолює трансформацію індустрії, надаючи споживачам альтернативні продукти, що підходять будь-якому ритму життя. Споживач VELO – активний, динамічний та відкритий до нового»,розповів комерційний директор ВАТ, Віталій Павлусь.

Запуск VELO є чіткою ознакою того, як інновації та останні наукові розробки здатні істотно змінити цілу галузь. З VELO повнолітній споживач отримує довготривалий та стабільний ефект від нікотину – без тютюну, попелу та диму – завдяки унікальній запатентованій формулі. Нікотинові подушечки VELO містять мікрокристали целюлози, нікотин, воду, ароматизатори та підсолоджувачі. VELO легко використовувати – необхідно лише розмістити подушечку між верхньою губою та яснами збоку. Тримати подушечку рекомендовано до 30 хвилин.

У лінійці VELO представлена продукція з різним рівнем вмісту нікотину: Easy, Medium, Strong або X-Strong; та з різними смаками: м'ятними Polar Mint, Ice Cool та Freeze і ягідним Berry Frost.

Подушечки VELO можна придбати у роздрібних мережах великих міст України, а також замовити на сайті www.go-velo.com.ua.

Бритіш Американ Тобакко запускає в Україні нікотинові подушечки VELO

Про компанію Бритіш Американ Тобакко Україна

Бритіш Американ Тобакко Україна – перше підприємство з іноземними інвестиціями в тютюновій галузі України, яке було засноване в 1993 році на базі Прилуцької тютюнової фабрики. Компанія входить до складу Групи British American Tobacco.

Бритіш Американ Тобакко Україна є одним з найбільших інвесторів та працедавців міста Прилуки й Чернігівської області: у компанії працює близько 1100 осіб, з них – близько 500 у Прилуках.

Бритіш Американ Тобакко Україна була визнана Найкращим Працедавцем Європи 2019 (Top Employer Europe 2019) та Найкращим Працедавцем України 2019 (Top Employer Україна 2019), що відображає відданість компанії розвитку своїх працівників та створенню для них умов, що забезпечують процвітання. В Україні портфель компанії включає такі міжнародні марки як Vogue, Dunhill, Pall Mall, Lucky Strike, Capri, а також національну марку – Прилуки. Продукція Бритіш Американ Тобакко Україна експортується до Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, Азербайджану, Болгарії, Казахстану та мережі Duty Free найбільших аеропортів світу.

У вересні 2018 року Бритіш Американ Тобакко Україна випустила на ринок України революційний продукт із потенційно зниженим ризиком – пристрій для нагрівання тютюну glo™.

За підсумками 2018 року Бритіш Американ Тобакко Україна стала платником податків №1 в Україні серед приватних компаній та перерахувала понад 16,1 млрд грн до державного бюджету. Сукупні інвестиції в модернізацію тютюнової фабрики в Прилуках та розвиток компанії складають понад 520 млн дол. США.

Більше інформації на сайті: http://www.bat.ua

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло