Навіщо «пасти котів»: тонкощі керування програмістами

Навіщо «пасти котів»: тонкощі керування програмістами

Про дві різні «породи» – програміст та керівник-програміст – у книзі Дж. Генка Рейнвотера

Этот материал также доступен на русском языке
Навіщо «пасти котів»: тонкощі керування програмістами

Бекґраунд. Автор книги Дж. Генк Рейнвотер, як ви вже здогадались, програміст. Одного разу, після багатьох років розробок програм Fortran на перфокартах та взагалі у сфері науки та інженерії, йому довелось стати керівником та управляти процесом створення програмного забезпечення для страхової індустрії в компанії Risk Sciences Group в Атланті, штат Джорджія. Це людина з великою кількістю інтересів та умінь, які лише допомагають йому бути професіоналом. Несподівано для людини з освітою математика та фізика, Генк має ще й диплом магістра теології та навіть провів декілька років бувши одночасно пастором та вчителем за кордоном та в США. 

Як програміст та людина з лідерськими якостями, Генк Рейнвотер ділиться ними у книзі “Як пасти котів”, розповідаючи там усе те, в що вірить сам.

Оригінальна назва: “HERDING CATS: A Primer for Programmers Who Lead Programmers”.

Видавництво: Фабула.

Наклад: 1500 примірників.

Сюжет. Чому книга називається “Як пасти котів”, хоча мова йде аж ніяк не про домашніх улюбленців, а про часозатратну та доволі складну професію? Виявляється, для програмування як раз потрібна одна з головних котячих рис: “дивакувата схибленість”, тож таке порівняння більше не видається дивним. З огляду на те, що наші «котики» часто працюють в команді, а не самотужки, доводиться пасти тих самих котів. Тут нам і стає в пригоді книга Генка Рейнвотера.

Спершу автор розповідає, як же звикнути до нової ролі керівника, адже це важко, якщо до цього ти відповідав лише за свою частину роботи, а тепер тобі потрібно направляти й усіх інших. У цьому допоможе авторська класифікація котів. Коротким цей список не назвеш, але ось деякі породи: «архітектор», «мінімаліст», «іграшковий майстер», «невіглас», «митець». Останній, наприклад, дуже любить власне процес написання коду та вважає це справжнім мистецтвом, хоча не завжди є тим самим геніальним рішенням ваших проблем. Не зважаючи на кількість цих типів, автор не виділяє жодного ідеального, чим демонструє, що вам потрібні різні люди, а ваше завдання – це спробувати розпізнати в ваших працівниках риси, притаманні певному типу, та зуміти коректно скоординувати їхні дії.

Також вам не варто забувати, що посада керівника усе ж будує деякі бар’єри між вашими колегами-друзями та вами. Не забувайте, що дружба – це не привід закривати очі на помилки та проступки. У цей же час не починайте діяти та вирішувати будь-які проблеми в команді, не вислухавши ваших підлеглих.

Далі ви ознайомитесь з іншими розділами, які, можливо, не очікували побачити в книзі про лідерство. Зазвичай вам розповідають, як чудово керувати людьми, та що це легко зробити, дотримуючись лише порад книги, яку тримаєте в руках. Що ж, на щастя, автор сам програміст та керівник, і це допомагає йому чітко усвідомлювати: творчими та навіть помішаними на своїй справі людьми  важко керувати. Ось тут ми знайомимось з “темною стороною лідерства”, яка знову проілюстрована породами керівників, проте вони викликають лише смуток. Наприклад, «диктатор», як можна зрозуміти за назвою, “скаже вам не тільки що робити, але і як це зробити”.

Якщо згадати порівняння програмістів з котами, то стає зрозуміло, що людині цієї професії не можливо віддати чітку команду “сидіти”, тож такий лідер з часом почне викликати у підлеглих бажання реалізуватись з іншим керівником, що буде надавати простір для творчості.

Наостанок, напевне, головна думка всієї книги: будьте лідером, а не керівником, особливо зі схильностями до надмірного контролю. Автор наводить приклад: керівник скаже: “Що мені потрібно зробити сьогодні?”, лідер подумає: “Як допомогти іншим досягти успіху сьогодні?”. Ваше завдання – навчитись делегувати справи так, щоб механізм вашого відділку працював без збоїв та якісно, а не просто  іншими руками виконувалась ваша робота.

Вам сподобається, якщо: ви маєте намір прочитати книгу про керування людьми конкретної професії, де ви розберетесь в деталях управління з підказками по організації робочих процесів. Ви готові та серйозно вирішили прокачати свої лідерські навички.

Вам не сподобається, якщо: ви чекали більше загальних порад, ніж нішевих. Безумовно, серед усіх порад можна знайти ті, які ви зможете застосувати й в керівництві людьми інших професій, але для цього їх доведеться дещо адаптувати. Якщо вам не хочеться нічого додумувати – це не для вас.

Головна причина прочитати: ви – програміст й щойно визирнули зі свого техно-світу та дізналися, що тепер вам доведеться керувати ще й іншими людьми, так само, як і ви, захопленими цим світом. Для цього ви вирішуєте прочитати книгу, від людини, яка здолала, такий самий шлях і готова поділитись досвідом. Тут ви шукаєте не лише поради в стилі “знайдіть індивідуальний підхід до кожного підлеглого”, а також хочете почитати про усі тонкощі організації робочого процесу та на додачу про спілкування з власним начальником. Ви готові дізнатись, що можете стати не надто хорошим лідером і волієте знати основні ознаки порід таких лідерів. Це все про вас? Що ж, купуйте та вивчайте.

У тому ж дусі:

“Самурай без меча”, Кітамі Масао

Ця книга далеко не про програмістів, але також про те, як бути саме лідером, а не просто керівником. Власне, в цьому і криється головна розгадка того, як же бути саме тим керівником, якого підлеглі поважають та цінують.

Особлива книга тим, що ви опиняєтесь в японських реаліях відомого періоду епохи війн та проходите шлях головного героя Хідейосі, який на його початку був лише деталькою механізму, а в кінці став керівником компанії.

Розповідаючи про свій шлях, головний герой дає вам поради на кожному етапі руху до керівництва, описуючи навіть причини та наслідки своїх провалів.


“Хороші дівчатка не стають лідерами, або 99 способів стати топ-менеджером”, Лоіс П. Франкєл

Ця книга допоможе вам на шляху становлення вас як лідера, а не тільки в самому керуванні.

Авторка наведе приклади з повсякденного життя, де ви вже проявляли лідерські якості та допоможе їх застосувати в роботі.

Також ви знайдете натхнення в багатьох людях, які вже стати прикладами та керівниками для інших.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті