Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Новий тренд: забудовники пропонують квартири з дизайнерським ремонтом у комфорт-класі
 
Матеріал підготовлено у партнерстві з компанією «Інтергал-Буд»

Новий тренд: забудовники пропонують квартири з дизайнерським ремонтом у комфорт-класі

Чи вигідно це покупцям

Этот материал также доступен на русском
Новий тренд: забудовники пропонують квартири з дизайнерським ремонтом у комфорт-класі
Фото: «Інтергал-Буд»

Дедалі більше забудовників пропонують квартири з ремонтом. Цей тренд 2014 року започаткував «Інтергал-Буд», і такою послугою скористалися понад 5000 його покупців. На сьогодні в структурі продажів компанії близько 50% припадає саме на житло з ремонтом.

Mind з'ясовував, наскільки вже оздоблені квартири дорожчі та чим вигідна ця послуга.

Історія тренду

Сама ідея «квартир з ремонтом» не нова. Вона вельми розповсюджена у світі. В Україні ремонт «на додачу» до житла пропонували, як правило, забудовники елітних сегментів. А от як системну послугу та ще й для комфорт-сегменту ремонт «під ключ» повернув на ринок саме «Інтергал-Буд». Спочатку компанія пропонувала споживачам близько десяти варіантів ремонтів, які відрізнялися колекціями шпалер, кахлів тощо, а влітку 2020 року презентувала три стилі сучасних дизайнерських ремонтів.

Сьогодні все актуальнішим стає новий тренд – квартири з ремонтом та меблями. І карантин лише посилює його, адже наразі суттєво зменшені можливості екскурсій магазинами та вибору матеріалів й меблів. Переглянути, як виглядатиме майбутня, повністю готова до життя квартира, можна в шоу-румах, які розташовані на території житлових комплексів «Інтергал-Буд».

Новий тренд: забудовники пропонують квартири з дизайнерським ремонтом у комфорт-класі

Квартири пропонуються по поверхах: на одному – з ремонтом, на іншому – без. Завдяки цьому людина, яка обрала квартиру з ремонтом, зможе жити без стукоту інструментів за стіною та без будівельного пилу на поверсі.

«Йдеться про те, щоб чути та прислухатися до потреб майбутніх новоселів ще на передпроєктному етапі планування, але водночас пропонувати ринку щось нове, виховувати попит. Так було з нашими готовими квартирами з ремонтом. Спочатку це сприймали виключно як додаткову опцію, причому швидше бюджетного плану. Сьогодні половина квартир, які ми продаємо, з ремонтом. Якщо раніше зазвичай купували однокімнатні з ремонтом, то сьогодні все більше дво- та трикімнатних квартир. Ми виростили попит на готові квартири з ремонтом від забудовника, тому цей продукт вже підхопили інші гравці ринку», – розповідає комерційний директор «Інтергал-Буд» Анна Лаєвська.

Сьогодні послуга ремонту активно поширюється. Інвестори розуміють, що купівля квартири з ремонтом – це дуже зручно. Обравши житло для себе, можна одразу, отримавши ключі, заїхати та жити, не витрачаючи час на ремонт і додаткові кошти на оренду. У випадку купівлі під подальшу оренду інвестор одразу отримує прибуток.  До того ж трендовий дизайн та якісний ремонт підвищують окупність інвестиції.

Новий тренд: забудовники пропонують квартири з дизайнерським ремонтом у комфорт-класі

Близько 10% покупців вже обирають варіант готових квартир. Середня вартість ремонту від забудовника в Києві для квартир комфорт-класу від $450 до $650/кв. м без меблів, варіант із частковим меблюванням – від $800 до $1250/кв. м. У бізнес-класі ціни базового ремонту складають від $1000 до 1250/кв. м.

Як зазначають в «Інтергал-Буд», у житлових комплексах вдалося досягти частки готових квартир у 50% та вище завдяки злагодженій роботі та постійному удосконаленню послуги. До речі, саме тому, що рішення ремонту – системне та масове, компанія пропонує найдоступніші за бюджетом варіанти при оптимальній якості.

Що пропонує «Інтергал-Буд»

Готове житло від «Інтергал-Буд» пропонується в трьох варіантах дизайнерського оздоблення: мінімалізм, сучасна класика та скандинавський стиль.

Новий тренд: забудовники пропонують квартири з дизайнерським ремонтом у комфорт-класі

Мінімалізм – інтер’єр у пастельних тонах, сучасна класика – стримані кольори з більш насиченими акцентами, скандинавський стиль поєднує натуральні відтінки дерева з білими та сірими кольорами.

Усі три варіанти – універсальні. Вони утримують першість з-поміж світових трендів багато років поспіль та завдяки продуманості рішень знаходять прихильників серед людей із різним стилем та темпом життя. 

Скільки коштує ремонт?

Якщо йдеться лише про ремонт, то ціна складає $250* за 1 кв. м. Сюди входить: стяжка на підлозі, в кімнатах та холі – зносостійкий ламінат 32/33 класу; в кухні, санвузлах і на балконі – керамічна плитка; стеля оштукатурена та покрита білою водоемульсійною фарбою; розведені всі комунікації, встановлені якісні вимикачі, розетки та освітлювальні прилади; встановлені склопакети; повністю оснащена ванна кімната/санвузол тощо (див. інфографіку).

Новий тренд: забудовники пропонують квартири з дизайнерським ремонтом у комфорт-класі

Оснащення житла технікою, меблями пропонується в ціні $500 за 1 кв. м. Є й додаткові опції. Наприклад, для квартири з ремонтом можна докупити кухонний гарнітур із вбудованою побутовою технікою за $3500.

«Ми постійно відшліфовуємо наші дизайн-проєкти, влітку 2020 року їх оновили. Для ремонту обираємо найкращі матеріали та трендові кольори, додаємо нові опції тощо. Якість ремонтів перевіряє спеціально створений відділ якості, який приймає квартиру в будівельної команди. Дрібниць не буває», – пояснює Анна Лаєвська.

Зробити ремонт самотужки чи замовити квартиру з ремонтом у забудовника?

Плюси ремонту від забудовника:

Знаєте, що отримаєте – варіанти стилів та їхнє наповнення можна побачити в шоу-румах.

Чіткі строки – до трьох місяців після введення будинку в експлуатацію.

Якість – її перевіряє спеціальний департамент забудовника.

Дешевше – за рахунок гуртових закупок та налагоджених процесів ремонт від «Інтергал-Буд» удвічі дешевший за аналогічний, якщо його виконувати самостійно з тим самим набором робіт та опцій.

Наприклад, ремонт під ключ в однокімнатній квартирі площею 45 кв. м від «Інтергал-Буд» коштуватиме $11,250. Та три місяці очікування – поки майстри приводять до ладу вашу квартиру за обраним вами стилем, а інспектори від компанії-забудовника перевіряють якість робіт. За цей час ви шукаєте та замовляєте меблі. Або обираєте послугу «ремонт+меблі за $500/кв. м», платите $22 500 та навіть цю турботу перекладаєте на плечі забудовника. А через три місяці святкуєте новосілля в затишній квартирі.

Якщо ж розпочати ремонт самотужки, наприклад, у такій самій квартирі в 45 «квадратів», то навіть з урахуванням, що вам вдалося вкластися в нижню ціну на матеріали та послуги ремонту ($600) та пощастило з бригадою, яка зробила все вчасно, то бюджет на ремонт складатиме $27 000. Починаємо шукати меблі – це ще додатковий час та витрати. 

*усі ціни вказано станом на квітень 2021 року в гривневому еквіваленті на день оплати.

 

 
Матеріал підготовлено у партнерстві з компанією «Інтергал-Буд»
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті