Discuss Discuss
UKRSIBBANK запустив новий корпоративний акселератор POPCORP 2.0

UKRSIBBANK запустив новий корпоративний акселератор POPCORP 2.0

П'ять кращих рішень будуть реалізовані на базі UKRSIBBANK

Этот материал также доступен на русском языке

UKRSIBBANK BNP Paribas Group запустив новий корпоративний акселератор POPCORP 2.0. Ключова мета проєкту – розвиток культури інновацій, що передбачає реалізацію інноваційного потенціалу співробітників банку й пошук технологічних рішень, які в перспективі підвищать операційну ефективність банку та прискорять його цифрову трансформацію. Проєкт реалізується в партнерстві з платформою відкритих інновацій Reactor.ua та незалежним бізнес-порталом Mind.ua.

POPCORP 2.0 розрахований на шість місяців і складається з двох ключових блоків – освітньої програми та роботи з інноваційними ідеями й рішеннями.

Освітній модуль проводиться для співробітників банку, у його межах представники ключових департаментів познайомляться з різними моделями, підходами та методологіями роботи з інноваціями.

Робота з інноваціями містить у собі декілька етапів і передбачає пошук інноваційних ідей та формулювання бізнес-задач співробітниками банку, а також залучення зовнішніх технологічних команд для їхнього вирішення. На першому етапі для співробітників банку будуть організовані design-thinking студії, у результаті яких будуть сформульовані основні проблеми та виклики. Найбільш перспективні ідеї співробітників стануть завданнями для продуктових команд, пошук і рекрутинг яких проведе Reactor.ua. Для акселераційної програми, яка триватиме вісім тижнів, оберуть 10 технологічних команд – ті, які запропонують найбільш оптимальні рішення поставлених завдань.

Результатом акселераційної програми стане Demo Day, на якому команди представлять свої проєкти. П'ять кращих рішень будуть реалізовані на базі UKRSIBBANK.

«Завжди існують можливості для вдосконалення. Інноваціі та цифрова трансформація вже стали невід’ємною частиною стратегії розвитку UKRSIBBANK.  Це не дивно, адже в умовах пандемії та обмежень на роботу бізнесу цифрові сервіси вийшли на перший план. Разом із проєктом «POPCORP 2.0» ми залучаємо співробітників, стартапи та FinTech-компанії для пошуку нових технологічних рішень, а також для спрощення доступу до банківських послуг в UKRSIBBANK, забезпечивши при цьому безпеку транзакцій і даних. Так ми створюємо новий клієнтський досвід у сучасному світі», – розповів Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.  

«Ми дуже раді бути партнерами UKRSIBBANK в проєкті POPCORP 2.0. Сьогодні інновації стали невід'ємною частиною бізнесу. Те, чи працює компанія з інноваціями і як вона з ними працює, визначає її позиції на ринку сьогодні та перспективи в майбутньому. Переконаний, що проєкт буде успішним, а банк вийде на новий рівень як у роботі з клієнтами, так і в інноваційній культурі», – каже Євген Саранцов, засновник Reactor.ua.

«Інноваційні колаборації» вигідні всім – стартапи отримують фінансування і можливість вийти на готовий ринок. Бізнес зберігає позиції на рідному ринку, при цьому підвищує ефективність, отримуючи з новими технологічними рішеннями нових клієнтів і нові канали продажів. З погляду споживача – конкуренція і синергія підвищують рівень якості продукту, а також «асортимент». Загалом інноваційні продукти здатні не лише масштабувати ринок, а й створити новий, що безпосередньо впливає на зростання економіки», – вважає Євген Шпитко, головний редактор і видавець Mind.UA.

Нагадаємо: першу акселераційну програму для стартапів Popcorp Accelerator UKRSIBBANK провів 2018 року в партнерстві з RadarTech. Вона була орієнтована на пошук, розвиток та інтеграцію інноваційних технологій у банківській сфері. У результаті було зібрано 102 проєкти в банківській і суміжних сферах. Для акселерації було відібрано 32 стартапи, з них 10 стали фіналістами. Із шістьма командами UKRSIBBANK підписав контракти.