Банки

UKRSIBBANK

UKRSIBBANK
Бенефіціари:
BNP Paribas S.A. - 60.00%, Європейський банк реконструкції та розвитку - 40.00%
Голова правління:
Лоран Філіп Ніколя Дюпуш
Сайт:

UKRSIBBANK BNP Paribas Group – універсальний банк, що працює на українському ринку з 1990 року. З 2006-го є частиною глобальної міжнародної фінансової групи BNP Paribas S.A.

Клієнти банку – понад 2 млн фізичних осіб, 168 000 підприємців середнього і малого бізнесу та великих корпорацій. Також UKRSIBBANK обслуговує 30% ІТ-ринку України та є єдиним банком – партнером Асоціації IT Ukraine.

UKRSIBBANK входить до переліку системно важливих банків. У 2021 році він долучився до системи BankID. У березні 2021 року банк став п’ятим уповноваженим банком зі зберігання запасів готівки Нацбанку.

Банк прагне сталого розвитку та реалізує програму корпоративної соціальної відповідальності. Залучення – Engagement захист навколишнього середовища; підтримка молоді та місцевих ініціатив; сприяння розвитку та підтримка підприємців, зокрема соціальне підприємництво, Women in business; стартапи та інновації.

У 2021 році банк став  ексклюзивним партнером в Україні глобальної ініціативи Mastercard Priceless Planet Coalition, відповідно до якої забезпечить висадку 75 000 дерев у важливих для планети лісах.

Більше про банк читайте тут: FacebookLinkedInInstagramTwitterYouTube.

Рейтинг життєздатності
4.0      
Стабільний рівень життєздатності
Весь рейтинг банків
Бізнес-модель банку
Фінансовий аналіз
Рентабельність активів, % 1.46      
Рентабельність власного капіталу, % 11.98      
Миттєва ліквідність, % 13.81      
Адекватність капіталу, % 12.22      
Процентний спред, % 8.48      
Проблемні кредити, % 6.14      
Левередж, % 13.92      
Ризики власників