«Стала» література: як жити, не завдаючи шкоди природі

«Стала» література: як жити, не завдаючи шкоди природі

До вашої уваги – книги українських видавництв, присвячених Цілі ООН №12 «Відповідальне споживання і виробництво»

«Стала» література: як жити, не завдаючи шкоди природі
Фото depositphotos.com

«Дім – нуль відходів», Беа Джонсон

Видавництво: Рідна мова

Рік видання: 2019

Анотація:

«Дім – нуль відходів» – це стильний, доступний кожному, покроковий гід, який розкаже вам, як поліпшити здоров’я, заощадити час і гроші та досягти яскравішого майбутнього для своєї родини і для планети загалом.

Прочитати рецензію


«Коли меньше – насправді більше», Джошуа Беккер

Видавництво: Рідна мова

Рік видання: 2019

Анотація:

Джошуа Беккер – один з найвпливовіших представників руху мінімалістів, засновник сайту «Шлях до мінімалізму», пропонує прості кроки до усвідомленого щасливого життя без зайвих речей.

Він розповідає про те, як обходитися меншою кількістю речей і відчувати натомість більше задоволення.


Для дітей

«Діти проти пластику», Мартін Дорі

Видавництво: Рідна мова

Рік видання: 2020

Анотація:

Хочеш стати супергероєм? Супергероєм, який рятує океани, який дбає про майбутнє – і своє, і цілої планети? Тоді ця книжка саме для тебе.

Письменник і активіст Мартін Дорі розповідає, як піклуватися про планету, і радить, як щодня боротися з шкідливим пластиком у побуті.

Тож виконуй цікаві і легкі Мартінові рекомендації – і ти станеш справжнім супергероєм, а на планеті буде менше пластикового сміття!


Для дітей

«Книжка про сміття», Галина Ткачук

Видавництво: Видавництво Старого Лева

Рік видання: 2019

Анотація: Ця книжка про те, що ми виносимо з нашого помешкання у сміттєвих пакетах і викидаємо у бак. Або, у найкращому разі, в кілька різних баків.

Про те, що зустрічає нас, коли ми приходимо на пікнік до лісу. Про те, що пропливає повз нас у річці або в морі. І про те, що може заполонити всю нашу планету.

Простіше кажучи, ця книжка про сміття – таку дивовижну річ, яку дуже легко створити, але якої неймовірно важко позбутися. У книжці є спеціальні сторінки, на яких можна записати свої думки, спостереження, експерименти та ідеї.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло