«Стала» література: на шляху до миру та справедливості

«Стала» література: на шляху до миру та справедливості

Добірка книг українських видавництв, присвячених Цілі ООН №16

«Стала» література: на шляху до миру та справедливості
Фото depositphotos.com

«Міракл-Крік», Енджі Кім

Видавництво: Рідна мова

Рік видання: 2020

Анотація: Авторка запрошує взяти участь у розслідуванні таємничого злочину, стати свідком перехресних допитів і судових баталій, де прокурор і адвокатка ведуть запеклу гру, на кону якої життя матері, звинуваченої у вбивстві власної дитини.

Енджі Кім як ніхто розуміється на міжрасових проблемах і, що іще цінніше, на проблемах сімей, які виховують дітей з особливими потребами.

Вона з неймовірною правдивістю показує світ, де жертовна любов тісно переплітається із втомою, заздрістю, соромом і навіть ненавистю. Це гостра й щемлива історія, яка не залишить байдужим нікого.


«Поворот ключа», Рут Веа

Видавництво: Рідна мова

Рік видання: 2020

Анотація: Ровен Кейн випадково натрапляє на вакансію – сім’ї з чотирма дітьми потрібна досвідчена нянька. Отримавши роботу, жінка вражена розкішшю, в якій живе родина Елінкортів.

«Розумний будинок», вражаючі панорами Шотландії, щаслива сім’я… Ровен потрапляє у справжній кошмар – жахіття, що не піддається логічним поясненням і закінчиться смертю дитини.

Пишучи адвокату з тюрми, Ровен розплутує химерні події, що привели її до в’язниці. Визнає, що помилялася, зізнається в брехні й розкриває таємниці, але переконує – не вбивала. Вона не винна. Принаймні, не в убивстві. А це означає, що винний на волі…


«Східно-Західна вулиця. Повернення до Львова», Філіп Сендс

Видавництво: Видавництво Старого Лева

Рік видання: 2017

Анотація: Коли відомий юрист-міжнародник Філіп Сендс отримав запрошення прочитати для студентів-юристів лекцію у Львові, то вирішив, що це також нагода відкрити місто свого дідуся, який не любив розповідати про минуле.

Чому Львів став точкою відліку сучасного міжнародного права? Який стосунок до цього мають найвидатніші юристи-міжнародники Лаутерпахт і Лемкін, чиї зусилля призвели до того, що терміни «злочини проти людяності» та «геноцид» включили до суду у Нюрнберзі?

Вибудовуючи потужну подорож-медитацію, автор врешті знаходить й для себе несподівані відповіді на питання про свою сім’ю.


«Як нагодувати диктатора», Вітольд Шабловський

Видавництво: Видавництво Старого Лева

Рік видання: 2021

Анотація: Історія життя п’ятьох найкривавіших диктаторів ХХ століття – Саддама Хусейна, Іді Аміна, Енвера Ходжі, Фіделя Кастро та Пола Пота – у спогадах їхніх кухарів.

Журналістська мандрівка відомого польського репортера Вітольда Шабловського чотирма континентами та п’ятьма країнами (Уґандою, Кубою, Іраком, Албанією та Камбоджею) відкриває завісу перед життям тиранів, яке було приховане від загалу.

Це не кулінарна книжка, хоча деякі рецепти ви тут знайдете. Це спогади з перших уст про життя, сповнене страху, любові й ненависті під тиранією.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло