mind
Комфорт із позначкою +: як ЖК Great на березі Дніпра використовує елементи вищих класів житла
Комфорт із позначкою +: як ЖК Great на березі Дніпра використовує елементи вищих класів житла

Комфорт із позначкою +: як ЖК Great на березі Дніпра використовує елементи вищих класів житла

Особливості житлового комплексу на першій лінії дозволяють йому вийти за межі звичних класів нерухомості

Этот материал также доступен на русском языке

Незважаючи на те, що в Україні так і не сформувався офіційно затверджений класифікатор новобудов, за 30 років забудовники та покупці житла таки дійшли певного консенсусу. В результаті ринок нерухомості розділився на чотири основні класи: економ, комфорт, бізнес та преміум.

Кожен із цих цінових і якісних сегментів пропонує свій набір критеріїв та параметрів, які, власне, і визначають, до якого з класів відносити черговий житловий проєкт. Так, наприклад, «економ» передбачає максимальну стриманість у всьому – у місці розташування, рівні матеріалів та комплектуючих, публічному середовищі ЖК тощо. У ньому головним чинником є максимальна цінова доступність. Вимоги комфорт-класу вже вищі: саме він відповідає загальному уявленню про сучасне якісне житло без зайвої скромності, але й без надмірності. А «бізнес» і «преміум» пропонують уже можливий максимум з безліччю деталей, які підвищують рівень життя новоселів та додають їй своєрідної елітарності.

Втім, з розвитком ринку нерухомості з'явилися й об'єкти, які складно вписати у чітко окреслені рамки звичних класів. З одного боку, такі новобудови відповідають усім вимогам своєї категорії. З іншого – виходять поза її межі, переймаючи особливості вищих класів і пропонуючи покупцю трохи більше, ніж той спочатку розраховує отримати.

Одним із таких прикладів є житловий комплекс Great, який будується на березі Дніпра у Києві девелоперами IB Alliance та РІЕЛ. Перші три будинки цього масштабного проєкту комфорт-класу вже введені в експлуатацію, а зараз одночасно триває будівництво ще десяти. Чим ж він виділяється серед інших новобудов свого сегмента нерухомості?

Комфорт із позначкою +: як ЖК Great на березі Дніпра використовує елементи вищих класів житла

Курортний стиль життя

Одним із першочергових критеріїв класифікації новобудов в Україні є ціна та локація. І саме місце розташування впливає на весь рівень майбутнього проєкту. Якщо воно не дуже зручне, немає сенсу зводити більш дорогу нерухомість, так само, як і на особливо «смачній» ділянці нерозумно будувати найдоступніше житло.

ЖК Great йде дещо всупереч прийнятому порядку речей: у його локації цілком можна уявити новобудову й бізнес-класу. Тому що будується він на столичній Дніпровській набережній, а відстань від берега до найближчого будинку становить лише 90 метрів. Так, аби прогулятися Грецькою набережною, мешканцям всього лише потрібно перейти одну дорогу.

Таке розташування оточило ЖК безліччю рекреаційних зон. У парі хвилин ходи знаходиться парк Берковщина, також відомий як Прибережний: останніми роками він активно облагороджується комунальниками. З іншого боку вздовж берега – парк Вербовий Гай і пляж Березняки. Декілька хвилин на авто також відокремлюють мешканців Great від Русанівської набережної та озера Тельбін зі своїми парком та пляжем.

Комфорт із позначкою +: як ЖК Great на березі Дніпра використовує елементи вищих класів житла

Чарівний вид із вікна

Звісно, локація не могла не позначитися і на краєвидах, що відкриваються з панорамних вікон ЖК. А цим краєвидам складно не позаздрити: величний Дніпро, всі головні пам'ятки правого берега – від куполів Лаври до статуї Батьківщини-матері.

При цьому девелопери подбали, аби така панорама відкривалася з максимально можливої кількості квартир. З цією метою будинки, розташовані у дві умовні лінії, розмістили особливим чином – трохи під кутом щодо берега. В результаті перша лінія не перекриває огляд другій, а видовою стала більшість квартир у кожному будинку. Особливо пощастило власникам квартир зі своїми терасами – вони зможуть насолоджуватися видами з висоти на свіжому повітрі.

Але й інших мешканців теж не образили. Вікна в більшості квартир від підлоги до стелі, в інших відстань від підлоги – лише 60 сантиметрів. Крім того, вони енергоефективні, що особливо актуально через близькість до води, а двокамерні склопакети поміщені в п'ятикамерний профіль.

Технології комфорту

Від бізнес-класу ЖК Great перейняв і точкові деталі, що впливають на рівень життя в новобудові. Наприклад, підхід до звукоізоляції – а це один з найважливіших моментів, тим більше в перші роки життя новобудови, коли в квартирах йдуть оздоблювальні роботи. Щоб позбавити новоселів небажаних звуків, внутрішні керамзитобетонні стіни додатково шумоізолюються. А від шуму вулиці захистять не тільки якісні вікна, а й зовнішні стіни з повнотілої червоної керамічної цегли.

Ще одна особливість, частіше властива вищим класам – автономне опалення. Для всіх будинків передбачено свої котельні.

Комфорт із позначкою +: як ЖК Great на березі Дніпра використовує елементи вищих класів житла

Як і сучасні лобі з дизайнерським оздобленням, що з'являться замість звичних під'їздів. У них будуть мебльовані зони відпочинку, стійки ресепшн з повноцінним консьєрж-сервісом. Співробітники керуючої компанії зустрінуть гостей або кур'єра, викличуть таксі або домашнього спеціаліста, організують доставку – загалом, допоможуть впоратися з побутовими клопотами.

Інфраструктура «міста в місті»

Хоча вирішити більшість повсякденних завдань у Great має бути цілком зручно й самостійно. Тому що, переймаючи окремі деталі вищих класів, він водночас повністю відповідає вимогам свого. А для комфорт-класу сьогодні один із першочергових must-have – це розвинене публічне середовище, яке існує в гармонії з житловим простором.

Комфорт із позначкою +: як ЖК Great на березі Дніпра використовує елементи вищих класів житла

На території понад 12 га з'явиться майже все потрібне новоселам. Зробити покупки та отримати послуги вони зможуть у двоповерховому торговельно-офісному центрі з супермаркетом чи у численних магазинах і сервісах на перших поверхах будинків. Попрацювати – у триповерховому офісному комплексі з власним паркінгом. Відпочити – у великому парку з прогулянковими алеями та різноплановими зонами відпочинку.

Спортивне середовище житлового комплексу передбачає безліч майданчиків з тренажерами, бігові та велодоріжки і навіть міні-стадіон. Дитяча інфраструктура в Great представлена не тільки традиційними для новобудов ігровими зонами, а й об'єднаною з дитсадком початковою школою, а також ще одним вбудованим дитсадком. Не турбуватися про дітей на території ЖК дозволить комплексний підхід до безпеки: за неї відповідає служба охорони, цілодобове відеоспостереження та сучасна система контролю доступу.

Комфорт із позначкою +: як ЖК Great на березі Дніпра використовує елементи вищих класів житла

Не забули і про потреби автомобілістів. Для них створять наземний і підземний паркінги. Причому в останній потрапити буде особливо швидко та зручно – спустившись на комфортному ліфті прямо з дому.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло