«Стала» література: боротьба зі зміною клімату

«Стала» література: боротьба зі зміною клімату

Добірка книг, присвячених Цілі ООН №13 «Пом’якшення наслідків зміни клімату»

«Стала» література: боротьба зі зміною клімату
Фото depositphotos.com

«Довкола часу і води», Андрі Снайр Маґнасон

Видавництво: Рідна мова

Рік видання: 2021

Анотація: Екологія викликає дедалі більше занепокоєння. Тож не дивно, що все більше авторів пишуть на цю тему, намагаючись донести до свідомості людей, що збереження планети – це справа кожного. Ісландський письменник

Андрі Снайр Маґнасон розглядає проблеми екології, відштовхуючись від історії своєї родини. З цього ракурсу величезне питання, яке важко осягнути розумом так само, як чорну діру, перетворюється раптом на родинне лихо, що в змозі зрозуміти будь-хто.

І, можливо, поглянувши так на екологію, ми з більшою рішучістю ставатимемо на захист своєї домівки, якою є для всіх нас Земля.


Для дітей

«Діти проти пластику», Мартін Дорі

Видавництво: Рідна мова

Рік видання: 2020

Анотація:

Хочеш стати супергероєм? Супергероєм, який рятує океани, який дбає про майбутнє – і своє, і цілої планети? Тоді ця книжка саме для тебе.

Письменник і активіст Мартін Дорі розповідає, як піклуватися про планету, і радить, як щодня боротися з шкідливим пластиком у побуті.

Тож виконуй цікаві і легкі Мартінові рекомендації – і ти станеш справжнім супергероєм, а на планеті буде менше пластикового сміття!


Для дітей

«Секрети вітру»Галина Шмідт, Галина Манів

Видавництво: Рідна мова

Рік видання: 2020

Анотація:

Макс зі своїми друзями – професором, Аліною та роз­умним електромобілем Мобі-Елом – досліджує секрети вітру, знайомиться з вітроенергетикою та при­вчається дбати про довкілля.

У книжці багато цікавих наукових фактів та інструкції, за якими ти зможеш побудувати повітряного змія, флюгер, а також розу вітрів.

І до всього – захопливий сюжет із зловмисниками, переміщеннями в просторі та кумедними витівками роботизованого Мобі-Ела!


Для дітей

Хранительки моря, Корал Ріплі

Видавництво: Рідна мова

Рік видання: 2020

Анотація:

Емілі з родиною переїхала до містечка біля моря – і швидко знайшла нових подруг, Лайлу і Ґрейс. Дівчатка рятують дельфіна, улюбленця принцеси-русалоньки, – і неймовірні пригоди розпочинаються!

Русалонька приводить дівчат до свого палацу в підводному королівстві Атлантиди, і виявляється, що Емілі, Ґрейс та Лайлі судилося стати Хранительками моря – саме їх обрала магія води!

Тепер їхній обов’язок – захищати всіх морських мешканців і дбати про моря. А ще вони – єдині, хто може врятувати Атлантиду від лихої сирени Еффлувії…

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло