Майте на увазі: головні події 19–28 травня

Майте на увазі: головні події 19–28 травня

Свіжі варіації на відому тему мавп у сучасному мистецтві від Іллі Чічкана, джазові інтерпретації Шопена від голландського піаніста Пітера Бітса, ярмарок винахідників Kyiv Mini Maker Fairе та інші події найближчого часу, на які варто звернути увагу

У п'ятницю, 19 травня, в Karas Gallery (Андріївський узвіз, 22А) стартує виставка «Психодарвінізм». Два покоління художньої династії Чічканів – зірка сучасного українського мистецтва Ілля Чічкан та його донька Олександра Чічкан – розвивають тему мавп у контемпорарі арті. Ілля започаткував її понад 10 років тому, і вона стала його фірмовою. Вхід на виставку вільний.

Майте на увазі: головні події 19-28 травня
Робота з серiї «Психодарвінізм» Іллi та Олександри Чічкан

На вихідних, 20 і 21 травня, на ВДНГ (пр. Академіка Глушкова, 1) відбудеться четвертий Kyiv Mini Maker Fairе. У двох павільйонах – першому і третьому – розгорнуться зони мейкерських просторів з України, а також Польщі, Словаччини, Чехії та Угорщини. Любителі майструвати зможуть зробити тут практично будь-що – від футболки з принтом до моделі авто. До речі, останні одразу ж зможуть взяти участь у перегонах на спеціальній трасі Nerdy Derby. Крім того, у програмі ярмарку – виставка винаходів, шоу дронів, насичена лекційна програма, десятки майстер-класів, а також спеціальний дитячий майданчик. Початок ярмарку – об 11:00, вартість квитків – 50–150 грн на день.

Майте на увазі: головні події 19-28 травня
Фото надано організаторами

У четвер, 25 травня, в Театрі ім. Франка (пл. Івана Франка, 3) голландський піаніст Пітер Бітс разом зі своїм тріо зіграє програму «Шопен зустрічає джаз». До неї увійдуть композиції з альбому Chopin Meets the Blues, в якому один з найкращих джазових піаністів сучасності представляє власний погляд на твори польського класика XIX століття. Початок концерту – о 19.00, вартість квитків – 200–1200 грн.

У четвер, 25 травня, у Voloshyn Gallery (вул. Терещенківська, 13А) відкриється виставка «Скляний світ людей і речей...» Марії Сулименко. Їм'я художниці є новим для української публіки – Сулименко живе, працює і виставляється переважно в Німеччині. Подружжя Волошиних уже возило твори художниці на SCOPE Miami Beach 2016, тепер акварелі про життя в офісних приміщеннях можна побачити і в Києві. Виставка триватиме до 26 червня, вхід вільний.

Майте на увазі: головні події 19-28 травня
Робота Марії Сулименко

У п'ятницю, 26 травня, у Жовтневому палаці (вул. Інститутська, 1) головна зірка сучасного грузинського джазу Ніно Катамадзе разом зі своїм колективом Insight представлять нову програму «Весна». До неї увійдуть головні хіти співачки. Крім музикантів з Insight співу Катамадзе акомпануватиме оркестр під керівництвом Ніколоза Рачвелі, одного з улюблених диригентів і композиторів самої Катамадзе. Спеціальним гостем концерту стане вокальний ансамбль «Швидкаца», який на сім голосів продемонструє, що таке справжнє грузинське багатоголосся. Початок концерту – о 19:00, вартість квитків – 400–2500 грн.


Останній шанс

Майте на увазі: головні події 19-28 травня
Робота Сергія Шишка

До 24 травня в Музеї історії Києва (вул. Б. Хмельницького, 7) триває виставка «Київський пейзаж». Проект складається з двох частин – музейної, до якої увійшли твори вітчизняних класиків ХХ століття Олександра Богомазова, Миколи Бурачека, Олександра Хвостенка-Хвостова, Сергія Світославського, Сергія Шишка, Тетяни Яблонської, Сергія Григор’єва та інших, а також сучасної, куди потрапили роботи митців кінця ХХ – початку ХХІ століття. Вартість квитків – 20–40 грн.


Варто спланувати заздалегідь

Кейко Матцуї

Коли: 28 жовтня

Де: Палац «Україна», Київ

Одна з найкращих джазових піаністок сучасності привезе до Києва нову програму, до якої увійдуть композиції зі свіжого альбому Кейко Матцуї Journey to the Heart. Звісно, не обійдеться і без хітів на зразок Crystal Shadow, Steps of Maya, Rose in Morocco та Whisper from the Mirror. Супроводжуватиме гру піаністки симфонічний оркестр Lords of The Sound. Початок концерту – о 19:00, вартість квитків – 250–2150 грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті