Майте на увазі: головні події 15–24 червня

Майте на увазі: головні події 15–24 червня

Спільна виставка від українських та корейських митців, Благодійний Кураж Базар, що занурить вас у атмосферу Вудстоку, дебати про майбутнє української науки та інші події найближчого часу, на які варто звернути увагу

Этот материал также доступен на русском языке

У п'ятницю, 15 червня, на арт-заводі «Платформа» (вул. Біломорська, 1) продовжить роботу виставка Exposure. Це колаборація митців з України та Південної Кореї. Буде представлено творіння 85 наших співвітчизників та 30 художників з Кореї. До експозиції увійдуть гравюри, скульптури, фотографії, живопис, відеоарт та інсталяції – загалом більше 400 робіт. Виставка триватиме до 31 серпня. Вхід вільний.

У вівторок, 19 червня, в Українському інституті майбутнього (вул. Гончара, 65) пройдуть експертні дебати на тему «Майбутнє науки в Україні: місія (не)можлива?». Серед учасників будуть присутні Анатолій Загородній – віце-президент НАН України, Юлія Безвершенко – заступниця голови Ради молодих вчених НАН України, Інна Совсун – віце-президент Київської школи економіки. Обговорення стосуватиметься подальшого розвитку наукової діяльності в Україні, ролі науки в бізнесі та змін у системі менеджменту наукової сфери. Початок о 19:00, вхід вільний, за попередньою реєстрацією.

У четвер, 21 червня, у ЦУМі (вул. Хрещатик, 38-2) пройде «Джаз на даху». Класику джазу виконуватиме квартет Руслана Єгорова. Музиканти використовують сучасні аранжування, а сам Руслан володіє премією «Кращий джазовий чоловічий вокал України». Початок концерту о 19:00, вартість квитків – 450 грн.

У суботу та неділю, 23 та 24 червня відповідно, на арт-заводі «Платформа» (вул. Біломорська, 1) пройде Благодійний Кураж Базар у стилі хіпі. Організатори ставлять на меті зібрати 1,5 млн грн для створення табору та центру соціалізації для дітей з інвалідністю. На гостей чекають атмосфера Вудстоку, барахолка, лекторій та виступ Sunsay та The Shu. Початок об 11:00, вартість квитків – 150 грн.

У суботу та неділю, 23 та 24 червня відповідно, у «Всі.Свої» (вул. Десятинна, 12) пройде маркет декору «Етно». Він буде присвячений переосмисленню старих традицій: природні матеріали, такі як льон, дерево та глина, та старовинні техніки. Початок о 10:00, вхід вільний.


Останній шанс

У вівторок, 19 червня, у INVERIA flow space (вул. Володимирська, 49А) пройде лекція «Рене Магрітт: загадкові образи несвідомого». Її проводитиме доктор філософських наук Світлана Стоян. Слухачі дізнаються про те, що вплинуло на творчість Магрітта, про його музу та про те, що ховається за сюрреалістичними образами на його картинах. Початок о 19:00, вартість квитків – 300-400 грн.


Варто спланувати заздалегідь

Hedonism Festival

Коли: 13-15 липня
Де: ЮБК, Київ

Поціновувачам електронної музики не радимо пропустити третій Hedonism Festival. На відвідувачів чекає виступ фаворита світових фестивалів – німецького музиканта David August. Крім того, очікуються виступи українських артистів та саунд-продюсера з Мінську Mustelide. Вартість квитків – 450-900 грн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло