Захворіло у світі
40,403,537
Померло у світі
1,118,293
Вилікувалось у світі
27,703,638
Захворіло в Україні
309,107
Померло в Україні
5,786
Вилікувалось в Україні
129,533
Плейліст липня: музика з Killing Eve

Плейліст липня: музика з Killing Eve

Французький настрій у стилі ретро з британського серіалу – для не по-липневому прохолодних вечорів

Цей матеріал також доступний російською
Плейліст липня: музика з Killing Eve

«Вбиваючи Єву» – британський детектив, шпигунський трилер і чорна трагікомедія, одночасно був відзначений як кращий серіал 2018 року і отримав три премії BAFTA. Серіал тримається не лише на чудовій акторській та режисерській роботі, нестандартному протистоянні, темі одержимості та потягу двох головних героїнь – Єви Поластрі (Сандра О) і Вілланель (Джоді Комер), але й на відмінно підібраному саундтреку, який доповнює психоделічну атмосферу витонченою музикою.

Mind відібрав найкращі композиції, які створять як енергійний, так і релаксуючий настрій, де б ви не знаходилися: біля моря, за кермом чи в парку.

Музична тема в серіалі відображає настрій того міста, в якому перебувають герої. Париж – це легкий ретро-поп, при першій появі Вілланель у Парижі звучать пісні Франсуази Арді й Анни Каріни.

Pshycotic Beats – композиція Killer Shangri-Lah з альбому Dormihcum (2013)

Плейліст липня: музика з Killing Eve
youtube

Одним з кращих моментів альбому можна вважати виконання Pati Amor красивого Killer Shangri-Lah – треку, написаного спеціально для неї, і який тепер потрапив у саундтрек до Killing Eve і дуже пасує типажу дещо божевільної та харизматичної Вілланель


Anna Karina – композиція Roller Girl з альбому Anna (1967)

Плейліст липня: музика з Killing Eve
thefilmstage

Анна Каріна – данська і французька актриса театру і кіно, кінорежисерка, сценаристка, співачка, муза і дружина Жана-Люка Годара, а також – ікона «Нової хвилі». Альбом Anna написаний відомим французьким співаком і композитором Сержем Генсбуром за участі не менш відомого французького актора Жан-Клода Бріалі. Трек Roller Girl – вічна французька ретро-класика ніби була написана спеціально для серіалу «Вбиваючи Єву».


Erik Satie – композиція Gnossienne No.3 (1888)

Плейліст липня: музика з Killing Eve
wqxr

Ерік Саті – французький композитор і піаніст, один із засновників музичного авангарду. Саті народився 17 травня 1866 року в нормандському місті Онфлер. У композиторі жив неспокійний бунтарський дух, який закликав до повалення традицій. Саті приваблював молодь сміливим викликом обивательському смаку, своїми незалежними, естетичними судженнями. Музикант був ексцентричним, свої твори писав червоним чорнилом і любив розігрувати друзів. Він давав своїм творам такі назви, як «Три п'єси у формі груш» або «Засушені ембріони». Усе це в цілому дуже відповідає духу і концепції серіалу.


Françoise Hardy – композиція Il Voyage зі збірки Le Meilleur de Françoise Hardy (2003)

Плейліст липня: музика з Killing Eve
NPR

Франсуаза Арді – французька співачка, авторка і виконавиця, актриса. Арді – знакова фігура в царині моди і музики, особливо у франкомовних країнах. Довгий час вона була обличчям будинків моди Пако Рабан та Ів Сен-Лоран і вважалася одним з головних еталонів краси 1960-х. Властиві їй мелодії, в яких багато романтизму і сумнівів, значною мірою відображають болісні поневіряння головних героїнь – як Єви, так і Вілланелли.


Unloved – композиція When a Woman is Around з альбому Guilty of Love (2016)

Плейліст липня: музика з Killing Eve
Heavenly Recordings

Unloved здобули популярність завдяки серіалу «Вбиваючи Єву», деякі серії якого майже повністю наповнені їхньою музикою. Гурт Unloved – це два композитора зі світу кіно: Девід Холмс і Кіфес Чанція, а також вокалістка Джейд Вінсент. Атмосфера саундтреків французького кіно й ударні в стилі ретро – їхня пристрасть.


Cigarettes After Sex – композиція K. з альбому Cigarettes After Sex (2017)

Плейліст липня: музика з Killing Eve

Гіпнотична і ніби огортаюча суміш легко керованих інструментів і глибоко чуттєвого вокалу американської експериментальної групи Cigarettes After Sex підкреслюють інтимні моменти серіалу, переходячи від душевності до цинізму.


Brigitte Bardot – композиція Contact з альбому Show (1968)

Плейліст липня: музика з Killing Eve
Paris Match

Бріжит Бардо – французька кіноакторка, співачка, фотомодель і письменниця, секс-символ 1950–1960-х. Композиція Contact, як і більшість найвідоміших пісень співачки (Bonnie and Clyde, Je t'aime... moi non plus), що написані французьким композитором Сержем Генсбуром, мають сексуальний підтекст і були створені за тих часів, коли між ними були романтичні стосунки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті