Захворіло у світі
33,081,725
Померло у світі
997,777
Вилікувалось у світі
22,926,896
Захворіло в Україні
201,305
Померло в Україні
3,996
Вилікувалось в Україні
88,453
Майте на увазі: головні події 24 серпня – 1 вересня

Майте на увазі: головні події 24 серпня – 1 вересня

Концерт Foals, «Класик пікнік» перед музеєм історії України та інші події найближчого часу, на які варто звернути увагу

Майте на увазі: головні події 24 серпня – 1 вересня
Кішка Білочка
Фото: УНІАН

У суботу, 24 серпня на майданчику перед Національним музеєм історії України (вул. Володимирська, 2) відбудеться благодійний концерт класичної музики «Класик пікнік. Українська поема». Прозвучать твори та аранжування українських композиторів у виконані Національного ансамблю солістів «Київська камерата» під орудою Валерія Матюхіна, солістка – заслужена артистка України Богдана Півненко. У програмі також виступ лауреатів Міжнародного конкурсу молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця середньої групи: Ілля Овчаренко, Дмитро Семикрас та Марія Мацієвська виконають українську частину своїх концертних програм.

Майте на увазі: головні події 24 серпня – 1 вересня
Фото: http://royaldesign.ua

Початок о 20:00. Вхід вільний.


Із суботи до понеділка (24 – 26 серпня) у Печерському ландшафтному парку «Співоче поле» (вул. Лаврська, 33) триватиме розважальна програма за нагоди Дня Незалежності України. У святковий день на відвідувачів чекають світові хіти у виконанні симфонічного оркестру Eclectic sound orchestra, виступ артистів циркового театру «Нур», патріотичне фешн-шоу та багато іншого. Музичною родзинкою вечора стане українська рок-група «Біла вежа» та співачка Ксанті.

Програму розраховано на всі вихідні: фінал конкурсу «Хіт-конвеєр 2019» та гала-концерт українських зірок, відкритий урок для всіх бажаючих від Української федерації йоги, майстер-клас зі стрільби з лука, можливість зіграти в шахи разом з гросмейстером. Крім того, на «Співочому полі» проходить виставка квітів, присвячена топ-спортсменам, які прославили Україну на весь світ.

Майте на увазі: головні події 24 серпня – 1 вересня

Час проведення заходів: 10:00 – 22:00. Вхід вільний.


У неділю, 25 серпня у музеї «Золоті ворота» (вул. Володимирська, 40А) – показ Київського Кінобукету. Це фільми, які розповідають життєві історії мешканців міста, розкривають вагомість історичних постатей та висвітлюють сучасну проблематику української столиці. У програмі: «Київська історія», режисер Михайло Маслобойщиков; «Рано-вранці», режисер Володимир Тихий; «Об’єктивно», режисер Віктор Придувалов; «Травень», режисер Віктор Придувалов; «Клоун», режисер Олександр Кирієнко; «Звичайний ранок», режисер Кадім Тарасов; «Анна», режисер Олесь Санін.

Майте на увазі: головні події 24 серпня – 1 вересня
Фото: офіційна Facebook-сторінка події

Початок о 19:00. Вхід за наявності вхідного квитка на територію музею «Золоті ворота» (50 грн, студентам – 20 грн) вільний за попередньою реєстрацією.


У вівторок, 27 серпня на арт-заводі Платформа (вул. Біломорська, 1) гучні й нестримні Foals представлять у Києві новий альбом. Foals не випускали нового матеріалу близько чотирьох років. Настільки щільним був тур на підтримку останньої платівки What Went Down. Після закінчення туру музиканти взяли річну перерву, під час якої групу залишив басист Волтер Джервес.

Ця подія, та й не лише вона, підштовхнула гурт дещо змінити підхід до написання і відбору матеріалу. У результаті, цього року ми отримаємо не один, а два повноцінних альбоми. Everything Not Saved Will Be Lost буде складатися з двох частин.

Натхнення хлопці знайшли в сьогоднішньому неспокійному часі. Для жителів Британії це, перш за все, Brexit. А потім вже інші політичні чвари, глобальне потепління та решта катастроф планетарного масштабу: «Відкрийте газети. Гомофобія, расизм, вбивства невинних людей. Багато добрих людей дратується через те, що не знає, як це все зупинити. Ми вважаємо, що ці два альбоми свого роду терапія від несправедливості».

Майте на увазі: головні події 24 серпня – 1 вересня
Фото: universitytimes.ie

Початок концерту о 19:00. Вартість квитків 1190 грн.


У неділю, 1 вересня у Port creative hub (вул. Набережно-Хрещатицька, 10-а) можна відвідати виставку Іллі Чічкана «Психодарвінізм. Еволюція видів».

Між паризьким Орсе та Шанхайським музеєм, між міфом та реальністю у Port creative hub опинився транспортний контейнер. Символічно, що він дерев'яний – саме в такому транспортують тварин крізь країни та континенти. У контейнері – твір мистецтва, створений Іллею Чичканом і натхненний Едґаром Дега. Цей проект начебто приплив з музею Орсе крізь час і простір, заломився крізь іншу реальність і виявився тут, буквально на мить. Ось-ось хтось виправить цю програмну помилку і він знову зникне. Музей Орсе – пункт призначення зовсім не випадковий. Адже саме там зібрано найбільшу колекцію постімпресіонізму у світі. Живописні полотна представлені на виставці теж заломлюють реальність. Вони складаються з автопортретів художників-приматів... Дивлячись на них не виникає сумнівів, що Гоген, Ван Гог, Дега і інші постімпресіоністи вписані в історію мистецтва саме так.

Майте на увазі: головні події 24 серпня – 1 вересня
Ілля Чичкан
Фото: vogue.ua

Початок об 11:00. Деталі – за посиланням.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті