Прем’єра тижня: «Кімната бажань»

Прем’єра тижня: «Кімната бажань»

Чим здатен зацікавити містичний трилер про скелети у шафах таємничої «кімнати бажань»

Цей матеріал також доступний російською
Прем’єра тижня: «Кімната бажань»
Фото: YouTube

Сюжет. Молода пара Кейт і Метт переїжджають з Нью-Йорка до старого заміського особняка з темним минулим. Нові мешканці знаходять у будинку потаємну кімнату, яка виконує будь-які матеріальні бажання господарів – від пляшки віскі до мільйона доларів. Але лише поява дитини може зробити Кейт по-справжньому щасливою, й одного разу вона піддасться спокусі… Яка обернеться невідворотними наслідками для родини.

В українському прокаті: з 12 вересня.

У ролях: Ольга Куриленко, Кевін Янссенс, Джон Фландерс та інші.

Бекґраунд. Режисером містичного трилеру «Кімната бажань» виступив французький кінорежисер, сценарист і художник Крістіан Волькман.

Світова прем'єра картини відбулася 15 квітня 2019 року на Брюссельському кінофестивалі фантастичних фільмів (Бельгія). 30 червня фільм був показаний на кінофестивалі в Пучхон (Південна Корея), де отримав нагороду в категорії «Кращий фільм». На фестивалі в Невшателі (Швейцарія) «Кімната бажань» отримала номінацію у тій же категорії.

Прем’єра тижня: «Кімната бажань»
Фото: YouTube

Вам сподобається, якщо: ви хочете побачити стрічку, в якій головною інтригою є те, чи візьме щось натомість таємнича кімната, здатна виповнити будь-яке бажання.

Вам не сподобається, якщо: вам не цікава тема «не все те золото, що блищить», коли за отримане задарма обов’язково буде розплата, при цьому цілком непередбачувана.

Головна причина подивитися: поринути в містичну нервову атмосферу життя загадкового помістя, яке посприяло породженню справжнього монстра, – коли бажати не в міру.

Прем’єра тижня: «Кімната бажань»
Фото: YouTube

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті