Захворіло у світі
33,081,725
Померло у світі
997,777
Вилікувалось у світі
22,926,896
Захворіло в Україні
201,305
Померло в Україні
3,996
Вилікувалось в Україні
88,453
Плейліст жовтня: Девід Сільвіан, Джонатан Брі, Марк Ейцел і не тільки

Плейліст жовтня: Девід Сільвіан, Джонатан Брі, Марк Ейцел і не тільки

Чим прикрасити осінній перехід від тепла й буяння фарб до дощів і сірості за вікном

Цей матеріал також доступний російською
Плейліст жовтня: Девід Сільвіан, Джонатан Брі, Марк Ейцел і не тільки
Фото: Undertheradar.co.nz

Для когось осінь – це час смутку й роздумів. Але тим вона і прекрасна, що дає нам можливість розслабитися, поринути в себе й послухати музику. У меланхолії є щось справжнє, що притягує, подібно любові. Жовтнева музична добірка Mind пронизана саме нею – легкою меланхолією.

«Порядна людина завжди стає меланхолійною,
коли настає вечір.
Інших особливих причин не вимагається.
Просто так взагалі». 

«​Три товариші» Еріх Марія Ремарк

Почнемо із законодавця романтичного та меланхолійного арт-року – Девіда Сільвіана.

Плейлист октября: Дэвид Сильвиан, Джонатан Бри, Марк Эицел и не только
Фото: YouTube

«Моя музика повинна охоплювати не тільки світлу, але й тіньову сторону життя, моя музика радіє життю і прославляє життя, але не винятково. У цій музиці стільки ж світла й тіні, як і в нас – людях».

Британський музикант, співак, композитор і автор пісень, продюсер Девід Сільвіан (David Sylvian) був солістом відомої групи Japan, займався сольною творчістю, а також брав участь в інших проектах. Будучи весь час у пошуку нового, експериментував від арт-року до психоделічного року.

В альбомі Secrets Of The Beehive (1987), за словами Сільвіана, він зовсім не займається дослідженням бджіл. Бджоли для нього – це багатозначний символ. Під «Секретами вулика» мався на увазі світ бджіл, у якому панують геометрія та гармонія, ідеальний світ духовного життя. Такого роду погляди досить характерні для східного окультизму, до якого музикант виявляв інтерес.Джонатан Брі (Jonathan Bree)

Фото: Юлій Кудланик

Співак, автор пісень і продюсер із Нової Зеландії.

Альбом Sleepwalking (2018) з багатошаровими аранжуваннями зі струнними та басовими лініями наповнений меланхолією й емоціями. Запрошені вокалісти дуже органічно доповнюють загадкове та витончене подання. Під час перебування Джонатана Брі в Києві студія +380Production зняла кліп на пісню Waiting On The Moment, який витриманий у загальній концепції альбому.


Марк Ейцел (Mark Eitzel)

Плейлист октября: Дэвид Сильвиан, Джонатан Бри, Марк Эицел и не только
Фото: amazonaws

Американський музикант, композитор, автор і виконавець. У його музиці є певна схожість у стилі й вокалі з Девідом Сільвіаном у певних композиціях.

60 Watt Silver Lining (1996) – глибокий і ліричний альбом. Настрій альбому дуже добре відображає обкладинка. У композиції «Saved» Марк співає про те, що без любові нічого не росте і в цьому світі немає безпеки.


Сільвен Чаво (Sylvain Chauveau)

Плейлист октября: Дэвид Сильвиан, Джонатан Бри, Марк Эицел и не только
Фото: baladessonores

Французький музикант і композитор.

Down To The Bone (2007) – альбом-посвячення Depeche Mode записаний спільно з Ensemble Nocturne. Уявіть, що Девід Сілвіан мінорно заспівав композиції Depeche Mode. Вийшов гарний романтичний арт-рок.


Тім Баунесс (Tim Bowness)

Плейлист октября: Дэвид Сильвиан, Джонатан Бри, Марк Эицел и не только
Фото: YouTube

Англійський співак і автор пісень, відомий також як учасник груп No-Man, створеної за участю Стівена Уїлсона (Porcupine Tree).

Flowers at the Scene (2019 ) записаний за участю Стівена Уїлсона, Пітера Геммілла, Кевіна Годлі, Енді Партриджа, Джима Матеоса, Девіда Лонгдона, Коліна Едвіна, Ділана Хоу та інших. Музика з глибоким змістом, яка випромінює особливий настрій у багатьох музичних напрямах. Експериментальний дрім-поп, у якому також відчувається вплив Девіда Сільвіана.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті