Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Майте на увазі: головні події 28 листопада — 6 грудня

Майте на увазі: головні події 28 листопада — 6 грудня

Показ фільму «Брати блюз», виставка «Мрії. Поліна Кузнєцова», Nobilitet 2020: pre-party вручення Нобелівки та інші події найближчого часу, на які варто звернути увагу

У суботу, 28 листопада у Art Business Academy/global postgraduate institute (вул. Хрещатик, 25) відбудеться показ стрічки «Брати Блюз» (the Blues Brothers), що став найбільшою подією у світі блюзу 1970-80-х. Насправді історія «Братів Блюз» почалася задовго до виходу фільму з його колоритними персонажами в чорних окулярах і чорних костюмах.

Бюджет фільму склав $38 млн. Стрічка є класикою кіно, предметом культу, вона досі відіграє величезну роль у популяризації блюзу. 

Майте на увазі: головні події 28 листопада – 6 грудня

Початок о 19:00. Вартість квитків 300 грн


У понеділок, 30 листопада у Малій Галереї Мистецького Арсеналу (вул. Лаврська, 10) можна відвідати виставку «Архів фотографа Олександра Ранчукова»

Архів Олександра Ранчукова охоплює понад 40 років фотографічної практики. На його світлинах – архітектура, пейзажі, вуличні сцени повсякденного життя – усе зафіксовано на чорно-білу плівку. 

На виставці будуть показані артефакти та архівні світлини періоду 1980-х років – відскановані негативи, підготовлені до друку з мінімальним втручанням. Документальний фотограф Ранчуков, з його власних слів, не вважав себе художником, а свої фото – мистецтвом. Він наголошував, що документальна фотографія не може вважатися мистецькою, адже не є зрежисованою, штучно створеною, а виступає лише фіксацією реальності. Проте, дослідження його архіву, а відповідно й методу, неухильно оприявнює множинність поглядів на його практику як документаліста та художника. 

Майте на увазі: головні події 28 листопада – 6 грудня

Початок о 12:00. Вхід вільний


У середу, 2 грудня у Мистецькому центрі «Шоколадний будиночок» (вул. Шовковична, 17/2) триватиме виставка «Мрії. Поліна Кузнєцова»

Проєкт Поліни – це певна лабораторія людських душ, різні люди, різні цілі або навіть фантазії. Головним тут є мотив «рожевих окулярів», які ми всі час від часу одягаємо, коли немає надії, віри, планів. Це допомагає будувати захмарні фортеці та тікати від реальності. Чи кожен може дозволити собі таку розкіш, якщо від тебе, наприклад, залежить життя мільйонів людей? Чому в рожевий колір пофарбовані фрагменти, які нагадують поліетилен?

Художниця відтворила власний погляд на світ мрій та певних персонажів у своїх полотнах. Матеріал для робіт збирався не один рік та тільки в 2020 році трансформувався в реальні образи. Кожна картина циклу – окрема розповідь, яку художниця вислуховує, надихається нею та втілює на полотні. Живописні твори доповнюють інсталяція у вигляді корабля та відеосюжети, які ілюструють «життєві історії друзів та знайомих, живі та щирі». 

Майте на увазі: головні події 28 листопада – 6 грудня

Початок о 10:30. Деталі за посиланням.


У суботу, 5 грудня в UNIT.City (вул. Дорогожицька, 3) пройде церемонія Nobilitet 2020: pre-party вручення Нобелівки.

Протягом дня українські науковці, інтелектуали та освітяни пояснять, що потрібно знати про Нобелівську премію-2020 у форматі FAQ: кому, за що, і, головне, чому?
Цього року йтиметься про:

 • чорні діри та у чому Ейнштейн мав рацію;
 • редагування геному – чи існують генетичні «ножиці» та що це таке;
 • відкриття вірусу гепатиту C;
 • боротьбу з голодом та Світову продовольчу програму;
 • аукціони та їхній розвиток;
 • сучасну американську поезію і поняття «поетичного голосу».

Слухачі почують шість лекцій від кращих спікерів, які фахово розуміються на відкриттях та досягненнях у галузях: фізики, хімії, фізіології та медицини, захисту миру, економіки та літератури.

Майте на увазі: головні події 28 листопада – 6 грудня

Початок об 11:00. Вартість квитків 250-2000 грн


У неділю, 6 грудня у Залі Ігоря Славинського театру на Подолі (Андріїський узвіз, 20Б) пройде прем’єра детективу за твором Івана Франка «Імітація» у постановці Ігоря Матіїва. 

Де взяти гроші? Влаштуватися на додаткову роботу, продати майно, купити лотерейний квиток або…? Героїня повісті знайшла своє рішення. Тепер її чоловік жадає з’ясувати, яке. Хто обманює: ліпший друг чи кохана дружина? Але щось точно нечисто, коли твоє життя здається імітацією…
Творці вистави обіцяють глядачам подолати лабіринти минулого, знайти докази і викрити лицемірів у нетиповому детективі від Івана Франка.

Майте на увазі: головні події 28 листопада – 6 грудня
Сцена з вистави «Імітація»
Фото: Театр на Подолі

Початок о 18:00. Вартість квитків 300 грн

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті