Майте на увазі: головні події 17–24 жовтня

Майте на увазі: головні події 17–24 жовтня

KYIV VINYL MUSIC FAIR, прем’єра мультимедійної вистави з доповненою реальністю P.A.N.TER. та інші події найближчого часу, на які варто звернути увагу

У недiлю, 17 жовтня, у Довженко-Центрі (вул. Васильківська, 1) проходитиме KYIV VINYL MUSIC FAIR - найбільший з 2016 року регулярний щомісячний всеукраїнський зліт колекціонерів вінілових платівок, платформа для спілкування меломанів та аудіофілів. Місія івенту – популяризувати та підтримати культуру споживання музики, залучення нової аудиторії до високих аудіостандартів. У програмі: оригінальні вінілові платівки різних років, нові видання, меморабілія, музична література та аксесуари, консультації фахівців з аудіотехніки

Майте на увазі: головні події 17-24 жовтня

Початок о 12:00. Вхід вільний. 


У неділю, 17 жовтня, на Сцені 6 (вул. Васильківська, 1) відбудеться прем’єра мультимедійної вистави з доповненою реальністю P.A.N.TER. – Performing Arts Never TERminate. Виставу побудовано на синтезі літературного та документального матеріалу. Оповідання «Голодар» Франца Кафки та дослідження IT та мистецького середовища утворюють єдине поле сенсів. Спектакль поєднує живу тілесність, сучасний танець і технології цифрового перформансу: медіа-арт і доповнену реальність. 

Майте на увазі: головні події 17-24 жовтня

Початок о 19:00. Вартість квитків 250-350 грн. 


У середу, 20 жовтня, у Павільйоні культури на ВДНГ (проспект Академіка Глушкова, 1П13) можна відвідати «Корисні копалини: виставку опер у павільйоні спогадів». 

«Корисні копалини» – мультимедійна виставка на основі оперного циклу, показаного агенцією «Ухо» в Національній опері України у 2016–2018 роках.

Усе вугілля у світі утворилося майже одночасно. Коли з’явилися перші екваторіальні ліси, мертва рослинна маса почала безконтрольно накопичуватися у тропічних болотах – і поступово зникати в надрах землі. Рівень кисню в атмосфері збільшувався, вуглекислого газу – зменшувався. Клімат став холоднішим, тож вуглеутворення припинилося. У своєму післяжиттєвому стані постановки «Уха» схожі на давні дерева: вони створювали опери так швидко, що під вагою наступних вони одразу кам’янішали – перетравити їх було неможливо. Чи може бути якась користь від цих копалин?

«Корисні копалини» розповідають про «Лімб» Стефано Джервазоні, «Хліб. Сіль. Пісок» Карміне Челла та «Моє зрадливе світло» Сальваторе Шарріно у три різні способи – через головних і другорядних героїв, свідоцтва людей і речей. 

Проєкт підготовлено за підтримки Українського культурного фонду.

Майте на увазі: головні події 17-24 жовтня

Початок о 12:00. Вхід вільний. 


У п’ятницю, 22 жовтня, у КВЦ Парковий (Паркова дорога, 16a) стартує п’ятий ювілейний Junior Fashion Week з показом колекції Олексія Залевського «НЕЗАЛЕЖНІ». На подіум вийдуть 30 моделей від 1 до 30 років. Колекцію, що представить 30 облич незалежності, Олексій Залевський створив у рекордно короткі строки – півтора місяці. 

«За 30 років незалежності в Україні виросло ціле покоління нових, незалежних людей. Всі вони – різні, але поєднанні однією рисою – вони можуть бути вільними, розвиватись та досягати своїх цілей в нашій країні. Моя колекція про різноманітність та водночас про спільний культурний код, який може стати орієнтиром для молодих людей», – прокоментував дизайнер. 

Майте на увазі: головні події 17-24 жовтня

Початок о 12:00. Вартість квитків 800 грн. 


У неділю, 24 жовтня, у Національному академічному театрі російської драми ім. Лесі Українки (вул. Богдана Хмельницького, 5) можна відвідати виставу «Добрі люди...».  

Це і сумно і смішно. Так працює чеховський «сміх крізь сльози». Глядачів вразить незвичайна режисерська задумка, яскраві костюми, красива сценографія, прекрасне музичне оформлення й акторська гра. 

Майте на увазі: головні події 17-24 жовтня

Початок о 17:00. Вартість квитків 150 грн. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло