Зроблено в Україні: повітряний красень нового покоління

Зроблено в Україні: повітряний красень нового покоління

Вашій увазі – демонстраційний політ літака Ан-70 виробництва Заводу ім. Антонова

Сьогодні ДП «Антонов» – унітарне підприємство, що входить до сфери управління держконцерну «Укроборонпром». Літакобудування – високотехнологічна галузь, і за цей час весь світ активно йшов уперед. Багато хто вважає, що український авіапром уже давно нічого не виробляє, але «Антонов» з усіх сил намагається доказати протилежне.

Зокрема, випущений підприємством Ан-70 належить до нового покоління середніх військово-транспортних літаків короткого зльоту і посадки. Також літак може перевозити весь перелік аеромобільної військової та інженерної техніки практично всіх армій світу і доставляти її на малопідготовлені ґрунтові майданчики. За цією характеристикою він перевершує всі відомі літаки.

А уніфікований під вимоги НАТО варіант Ан-70 максимальною вантажопідйомністю 47 тонн – Ан-7Х отримав високі оцінки фахівців і розглядався на певному етапі в якості базового варіанту нового європейського середнього транспортника. 


.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло