mind
У електромобілів BMW зарядні станції будуть бездротовими (ВІДЕО)

У електромобілів BMW зарядні станції будуть бездротовими (ВІДЕО)

Машини з такою станцією спершу продаватимуться в США і Канаді

Цей матеріал також доступний російською

Німецький автовиробник BMW планує з 2020-го перейти на масовий випуск електрокарів, а до 2025 року вже матиме 12 різних моделей електрокарів. Таким чином компанія хоче отримати долю на ринку, де домінує Tesla. Днями стало відомо, що концерн BMW невдовзі оснастить свій гібридний автомобіль 530e iPerformance бездротовою зарядною станцією. Як повідомляє nplus1.ru із посиланням на The Verge, бездротова зарядна станція BMW – це малих розмірів плаский блок, що розміщують на підлозі та підключають до електроживлення.

Сучасні гібридні та електричні автомобілі можуть заряджати бортові акумулятори декількома способами. Так, деякі моделі підтримують пряме підключення до електромережі 110 або 220 вольт. Інші потребують спеціальної зарядної станції, яку можна придбати разом з машиною. У будь-якому випадку для зарядки потрібне дротове підключення.

У випадку з бездротовою зарядкою відпадає необхідність розмотувати і змотувати кабель і підключати його. Досить лише під'їхати впритул до станції. Спочатку автомобілі в комплекті з такою станцією будуть продавати в США і Канаді. Згодом пристрої для бездротової зарядки акумуляторів отримають гібридні автомобілі 330e, 750E і X5, а також електромобілі i3 та i8.

Нагадаємо, у вересні на автошоу у Франкфурті Samsung представила новітню розробку – батарею для електрокарів, що дозволить автомобілям проїжджати по 600–700 км на одній зарядці. Ніхто раніше не представляв авто, яке в реальних умовах могло б наблизитися до показника в 700 км, так що новий акумулятор від Samsung може по-справжньому перевернути ринок. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті