«Від червоного до жовто-блакитного»: передаукціонна виставка

«Від червоного до жовто-блакитного»: передаукціонна виставка

Запрошуємо читачів Mind на відеотур експозицією

Этот текст также доступен на русском

До 24 листопада на сьомому поверсі київського ЦУМу триватиме передаукціонна виставка «Від червоного до жовто-блакитного». На продаж виставлені 90 робіт українських художників. Це твори як класиків середини ХХ століття – Сергія Шишка, Віктора Зарецького, Івана Євченка, Романа Сельського, Владислава Мамсікова та інших, так і зірок контемпорарі арту – Олександра Ройтбурда, Максима Мамсікова, Ігоря Гусєва, Жанни Кадирової та інших.

Зібрання створила галеристка, кураторка та колекціонер Людмила Березницька.

Стартові ціни починаються від $800-1200 за роботу. Серед топ-лотів – «Ліс» вітчизняного класика ХХ століття Сергія Шишка з естимейтом $22000-28000, твір 1967 року «Буряководи» Івана Євченка з естимейтом $9000-11000, «Попільничка» одного з провідних сучасних художників України Олександра Ройтбурда, з естимейтом $8000-10000.

Аукціон «Від червоного до жовто-блакитного» відбудеться 25 листопада. Благодійні закриті торги проведе аукціонний дім Kupava. 

«Від червоного до жовто-блакитного»: передаукціонна виставка
«Від червоного до жовто-блакитного»
Фото DR

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло