mind
Здивувати світ: 5 корисних винаходів 2017 року

Здивувати світ: 5 корисних винаходів 2017 року

До списку найкращих потрапив робот українських розробників

Цей матеріал також доступний російською

Журнал Time склав рейтинг 25 кращих винаходів 2017 року. Mind пропонує вашій увазі п'ять найяскравіших з них.

Серед розробників робота Jibo – три команди українських фахівців. Через здатність спілкуватися з людьми практично на рівних розробники називають його першим у світі «соціальним роботом».

Створені для допомоги сліпим і людям зі слабким зором окуляри eSight записують відео високої чіткості, а потім ще істотно покращують його, дозволяючи не тільки орієнтуватися у просторі, а й навіть займатися спортом.

Thyssenkrupp Multi – перший у світі безтросовий ліфт, який може рухатися не тільки вертикально, але й горизонтально. І необов'язково, щоб у шахті ліфта при цьому була лише одна кабіна. Установити Thyssenkrupp Multi планують у 2021 році в Берліні.

Nintendo Switch – найкращий гаджет року за версією журналу Time. Ця ігрова приставка дозволяє грати не лише на великому екрані, але й прямо на ходу, використовуючи кишеньковий планшет. З березня 2017 року продано вже 7,6 млн приставок по всьому світу.

DJI Spark – міні-дрон, довжина якого лише 14 см. Ним можна керувати за допомогою руки та жестів. Також дрон,  слідуючи за людиною зі швидкістю до 50 км/год, може робити селфі та відео.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті