4 кроки до гармонії: як працювати менше часу без втрати доходу

4 кроки до гармонії: як працювати менше часу без втрати доходу

І що ще цікавого є у книзі Тімоті Феррісса «Працюй чотири години на тиждень»

Цей матеріал також доступний російською

Як і більшість людей, Тім Феррісс тривалий час був переконаний, що життя – це нудна, нерідко важка щоденна рутинна праця. Виснажлива та малооплачувана робота все менше його задовольняла, Феррісс не хотів просидіти в офісі до старості, тож вирішив щось змінити. П'ять років він шукав відповідь на запитання, як досягти цілковитої свободи у своєму житті без мільйона доларів. Феррісс усвідомив, що є спосіб отримати винагороду за свою працю впродовж життя, не чекаючи його закінчення. Увесь свій шлях він вирішив викласти у книзі, щоб його вдалим досвідом змогли користуватися люди, які прагнуть гармонії між роботою, заробітком та здійсненням мрій.

Його книга «Працюй чотири години на тиждень» перекладена 35 мовами з загальним накладом понад 1 млн примірників. У ній автор показав, як йому вдалося розмежувати поняття доходу та часу, і створити для себе ідеальний спосіб життя, подорожуючи світом та насолоджуючись найпрекраснішими благами планети. 

Кроки, які необхідно зробити для того, аби стати «новим багатим», автор скомпонував у абревіатуру DEAL (англ. угода). Детальніше про них – у відео Mind.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті