Захворіло у світі
33,081,725
Померло у світі
997,777
Вилікувалось у світі
22,926,896
Захворіло в Україні
201,305
Померло в Україні
3,996
Вилікувалось в Україні
88,453
Як працює Хмельницький інноваційний термінал «Нової Пошти»

Як працює Хмельницький інноваційний термінал «Нової Пошти»

Екскурсія в термінал обробки посилок «Нової Пошти»

Цей матеріал також доступний російською

17 травня «Нова Пошта» відкрила Хмельницький інноваційний термінал (ХІТ). Загальний обсяг інвестицій склав майже 10 млн євро.

ХІТ має потужність 8 500 посилок на годину. Загальна площа терміналу 7 700 кв м.

Як відбувається процес обробки посилки?

Спочатку всі посилки складають на сортувальну стрічку, по якій вони рухаються зі швидкістю 14 км/год. Потім сканер штрих-кодів зчитує інформацію про вагу посилки і про те, куди її потрібно відправити. А також ще раз зважує вантаж. Залежно від пункту призначення, посилки потрапляють на конкретний рукав. Їх у терміналі 38. На 17-ти з них встановлені телескопічні конвеєри, за допомогою яких посилки одразу завантажуються в автівки та їдуть кожна за своєю адресою.

Про подальші плани «Нової Пошти»

У ХІТ встановлено голандське обладнання Vanderlande, що має потужність 8 500 посилок на годину. Також ХІТ оснащений конвеєрами і автоматичним сортувальним обладнанням виробництва української компанії «СМС».

За словами співвласника компанії В'ячеслава Клімова, ХІТ дозволить збільшити швидкість обробки вантажів і скоротити час їх доставки. У терміналі працюватиме близько 200 співробітників. За даними компанії, Хмельниччина займає перше місце у логістичному потенціалі України.

У планах «Нової пошти» – відкриття ще п'яти терміналів в Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі та другого в Києві. У квітні минулого року компанія запустила першу лінію інноваційного терміналу в Києві з пропускною спроможністю 20 000 посилок в годину. У проект інвестували 15 млн євро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті