MindBrand

Integrites

INTEGRITES – міжнародна юридична фірма, заснована у 2005 році, з офісами в Україні, Росії, Казахстані, а також представництвами у Великобританії, Німеччині та Нідерландах.
Автори компанії
Павло Логінов
Павло Логінов
радник практики антимонопольного та конкурентного права Integrites
Фахівці фірми відповідають на ваші запитання стосовно регулювання в енергетиці
Всі матеріали компанії
Про компанію

У складі глобальної команди INTEGRITES – 18 партнерів і 7 радників. З 2015 року керуючим партнером фірми є доктор права Олексій Фелів. Юристи фірми володіють експертизою в низці індустрій: авіація, автомобільна промисловість, агропромисловий сектор, банківські та фінансові послуги, інформаційні технології та телекомунікації, інфраструктура і логістика, нерухомість і будівництво, оборона і військово-технічне співробітництво, торгівля і дистрибуція, фармацевтика і медицина, хімічна промисловість, харчова промисловість, а також енергетика і природні ресурси.

Структура власності
Керуючий партнер: Олексій Фелів
Суть бізнесу
Фірма надає юридичні послуги у сферах антимонопольного та конкурентного права, банківського і фінансового права, інтелектуальної власності, комерційної медіації, compliance, міжнародного арбітражу, торгового фінансування, транскордонних судових спорів, міжнародної торгівлі, GR, податкового і митного права, розшуку активів, судових спорів, ринку нерухомості, корпоративного права та M&A, а також кримінального права.
Mind YouTube Channel
Mind в Facebook