Страхування

UPSK

Бенефіціари:
Олександр Михайлов - 94.91%
Голова правління:
Тетяна Мосійчук
Спеціалізація:
ОСЦПВ + ДСЦПВ

UPSK, або «Українська пожежно-страхова компанія», має понад 5 000 точок продажів страхових продуктів та центрів обслуговування клієнтів на всій території України. Страховик є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ).

Серед продуктів компанії – автострахування, страхування майна, кіберризиків, пожежних дружин, вантажів, відповідальності, власників зброї, агрострахування, а також туристичне, медичне страхування.

У 2019 році UPSK застрахувала автотранспорт Державного підприємства обслуговування повітряного руху України («Украерорух») на 554 490 грн та автотранспорт НАК «Укренерго» на 506 836 грн.

У червні 2020 року АТ «Укрзалізниця» оголосила конкурс на вибір компанії для страхування пасажирів у 2020-2021 роках. Проте у липні нацперевізник відхилив пропозицію UPSK через нібито невідповідність страховика кваліфікаційним критеріям.

За підсумками 2020 року компанія посідає 16 місце серед українських страховиків за сумою страхових премій – 786,6 млн грн та 13 місце за сумою страхових виплат – 306,6 млн грн.

Рейтинг Mind
2.0      
Низький рівень
Весь рейтинг страхових компаній
Бізнес-модель страхової компанії
Ключові показники
Боргове навантаження, % 224      
Рівень виплат, % 41.9      
Коефіцієнт фінансової стійкості, % 27.9      
Ризики власників      
Оцінка МТСБУ «Якість врегулювання ризику»      
Оцінка МТСБУ «Рівень скарг»      
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло