image description
вул. Волоська 8/5, Київ

Advisory Board kmbs Alumni

http://ab-alumni.kmbs.ua

Знайдіть своє рішення за 3 години у форматі дружнього інтелектуального діалогу з практикуючими експертами, випускниками kmbs.

Як це працює?

Подаєте запит

Стисло опишіть дилему  над якою  ви працюєте.  Яку задачу, проблему чи кейс ви маєте розв'язати? На яке питання шукаєте відповідь?


Визначаємо склад Ради

Ми формуємо склад Advisory Board з 7-8 експертів відповідної експертизи та досвіду для роботи над вашим кейсом, та призначаємо дату.

Зустрічаємось у KMBS

У середу о 19:00 в призначену дату ви приїжджаєте на Advisory Board та особисто презентуєте свою ідею, питання, проблему чи дилему.

Отримуєте інсайт

Експерти Advisory Board протягом трьох годин працюють з вами над вашим запитом, надають вам змістовні рекомендації та поради, базуючись на власному досвіді та знаннях.

Advisory Board kmbs Alumni працює щосереди для вирішення вашої задачі!

Експерти Advisory Board – це випускники МВА-програм зі спільними цінностями, унікальною базою знань та досвідом:

Наталя Мартиненко – EMBA-24

Експертиза: Стратегія. Корпоративне управління. Організаційний розвиток. Операційна ефективність. Антикризове управління. Фінанси. ІТ.

Досвід: 20 років досвіду роботи топ-менеджером у виробничо-торгівельних компаніях FMCG ринку (ГК NIDAN, ГК KALINA, ГК ALBATROSS) та агропромислової сфери (AVANGARD, AGRICOM GROUP, AGROIND VIPAVA) України, Росії та Європи. Досвід у створенні, управлінні та розвитку бізнесу, розробці та реалізації короткострокових та довгострокових стратегій, проектів з організаційного розвитку, підвищення операційної ефективності, антикризового управління та запуску startups. Досвід роботи фінансовим, операційним та генеральним директором, головою ради директорів, консультантом, керівником проектів трансформації та власником бізнесу.

Дмитро Шестаков – MBF-3

Експертиза: Стратегія. Управління інноваціями. Управління інвестиційними портфелями. Відносини з інвесторами.

Досвід: PMP, 14 років досвіду в управлінні інвестиційними та інноваційними проектами та портфелями з компаніями UNIT.City, RE:ACTOR, DARPA, ДК УКРОБОРОНПРОМ, RELIANCE GROUP, MODEX, УМВБ, у сфері фінансових технологій, Big Data, оборонних технологій, кібербезпеки, сонячної енергетики, агро-технологій та криптоекономіки. Досвід у створенні, управлінні та розвитку інвестиційних фондів, розробці та реалізації інвестиційних та інноваційних стратегій, управлінні інноваційними проектами, створенні та запуску міжнародних стартап проектів на нових продуктів. Досвід роботи директором з інновацій та інвестицій, віце-президентом зі стратегії та розвитку, керівником фонду, членом наглядової ради, консультантом та власником бізнесу.

Вадим Арістов – AgroMBA-1

Експертиза: Стратегія. Корпоративне управління. Операційне управління. Організаційний розвиток. Управління змінами. Антикризове управління. Вирішення конфліктів. Управління людським капіталом. Ефективні комунікації.

Досвід: Понад 20 років досвіду ТОП менеджером у виробничо-торгівельних компаніях у сфері машинобудування та агропромисловій сфері України. Досвід у створенні, управлінні та розвитку бізнесу «з нуля», розробці та реалізації короткострокових та довгострокових стратегій, проектів з організаційного розвитку, підвищення операційної ефективності, антикризового управління. Досвід роботи операційним та генеральним директором, консультантом, керівником проектів та власником бізнесу. Досвід з виводу на ринок нового продукту (харчова промисловість), створення бренду. Досвід з виходу на ринок ЄС з українськими продуктами тваринного походження. Великий досвід з вирішення, запобігання та управління конфліктами в аграрній галузі.

Оксана Просоленко – AgroMBA-1

Експертиза: Стратегія. Маркетинг. Ринкова стратегія. Зовнішні ринки.

Досвід: Більше 10 років досвіду ТОП менеджером у агропромислової сфери (OVOSTAR UNION, AVANGARD, UKRLANDFARMIG, CALIPSO) України. Створення та розвиток власних проектів (торгівельні: зовнішні ринки, послуги). Досвід у створенні, управлінні та розвитку бізнесу, розробці та реалізації короткострокових та довгострокових ринкових та маркетингових стратегій, пошук «ринкових ніш», як стратегії розвитку чи переформатування бізнес ідеї та запуску startups. Досвід роботи маркетинговим, комерційним, операційним директором, входила до складу ради директорів, консультантом, керівником проектів трансформації, партнером та власником бізнесу.

Євген Саранцов – MBF-6

Експертиза: Ризик-менеджмент. Управління портфелем реальних опціонів. Стартап-моделі. Технологічна трансформація бізнесу. Акселерація корпоративних інновацій.

Досвід: Понад 10 років роботи у сфері інновацій, менторство, розробка та запуск стартапів. Заснував одну з найуспішніших в Україні b2b-платформ онлайн-закупок, яку згодом придбав за 10 млн. гривень один з найбільших торгівельних онлайн-центрів – prom.ua. Запустив перший технологічний центр і підтримав більш ніж 20 технологічних команд. Заснував навчальну програму «Be Tech. Client Focus Strategy» у Києво-Могилянській бізнес-школі. У ролі незалежного директора допомагає компаніям пройти технологічну трансформацію.

Максим Леонтьєв – MBL-3

Експертиза: B2B Продажі. B2G продажі (PROZORRO). Централізовані закупівлі. Автоматизація процесів. Lean менеджмент. Використання SCRUM в бізнесі.

Досвід: Більше 15 років досвіду роботи в різних комерційних та державних підприємствах України.
Досвід у створенні, управлінні та розвитку B2B та B2G продажів, розробці та реалізації короткострокових та довгострокових ринкових стратегій. Досвід управління централізованими закупівлями, та їх автоматизації на рівні державних та комерційних підприємств. Досвід роботи директором, консультантом, керівником проектів.

Михайло Стрижко – EMBA-23

Експертиза: Фінансовий менеджмент, транзакційні та аудиторськи послуги (дью ділідженс, аудит, оцінка, купівля-продаж компаній), IT стартапи.

Досвід: 16 років досвіду в банківській сфері (VTB Bank, Piraeus Bank Group), аудиторсько-консалтингових послуг (PriceWaterhouseCoopers) та фінтех стартапах (BAC Ins, Retail Technologies). Досвід у створенні та розвитку фінансової функції в компаніях, організації та супроводу M&A транзакцій, проведення аудиту, розробці стратегій як в ролі керівника компанії, так і в ролі незалежного зовнішнього консультанта. Досвід запуску стартапів в ролі власника бізнесу.

Нікіта Постолакій – MBL-8

Експертиза: IT, стратегічний маркетинг, digital marketing, корпоративна культура, управління стратегічними компетенціями.

Досвід: 12 років в IT індустрії, досвід роботи з Deutsche Bank, багатьма скандинавськими компаніями. Останні 5 років очолював департамент розвитку стратегічник компетенцій в норвезькій IT компанії. Засновник двох власних компаній: FestGroup – організація масштабних міжнародних IT конференций; Domivka.club – co-living простір для IT спеціалістів.

Володимир Вареник

Експертиза: Стратегічне та бізнес планування, фінансовий менеджмент, податкова оптимізація.

Досвід:

Чому Ми?

  • Найбільша спільнота топ-менеджерів та власників бізнесу в Україні.
    Нас вже понад 1100 професіоналів, з найякіснішим в Україні рівнем бізнес-освіти. Ми разом є унікальна крос-експертиза та потужна інтелектуальна сила. Ми виступаємо драйвером розвитку та трансформації бізнесу та бізнес культури в Україні.
  • Поєднані  спільними цінностями  та бізнес-культурою.
    Ми довіряємо та поважаємо один одного, керуємося безперечною діловою репутацією. Ми ділимося своїми знаннями та досвідом, дотримуємось професійної чесності та неупередженості. Зберігаємо конфіденційність інформації.

ЗАМОВИТИ ЗУСТРІЧ З ЕКСПЕРТАМИ

Публікації