image description

Старенькі (Starenki)

http://starenki.com.ua

Команда проекту працює над тим, щоб: люди помічали стареньких і допомагали їм при кожній наявній можливості, старість в Україні сприймалась як гарний період життя, сповнений можливостей, а українці робили осмислені кроки до власної щасливої старості.

В межах благодійної діяльності БФ «Старенькі» надає нагальну допомогу самотнім людям похилого віку з мінімальною місячною пенсією.  

«Старенькі» було започатковано наприкінці 2015 року. За три роки діяльності проект об'єднав більш ніж 500 волонтерів, залучив допомогу на суму понад 2 млн грн від індивідуальних благодійників і передав близько 5000 продуктово-побутових наборів нужденним стареньким з Києва та Дніпра. Наразі команда проекту активно працює над розширенням географії діяльності, а також залучає компанії до корпоративного волонтерства: Huawei, Skywind, SBTech вже приєднались до ініціативи.

«Старенькі» поширює ідеї і практики «добросусідства» (прямої допомоги тим, хто поряд без благодійної організації як посередника) і «свідомого дорослішання», адже засновники проекту переконані в тому, що старість це про майбутнє кожного, і лише від нас залежить те, яким воно буде. Команда «Старенькі» мріє про щасливу та безтурботну старість для кожного в Україні і запрошує вас приєднатись до втілення цієї мрії.

Приєднуйтесь:

http://starenki.com.ua
https://www.facebook.com/starenki

Публікації