МВФ розгляне транш для України 20 березня

МВФ розгляне транш для України 20 березня

Міжнародний валютний фонд вимагає підвищення до 25 років мінімального страхового стажу для отримання в Україні пенсії

Директор прес-офісу МВФ Джеффрі Райс на брифінгу у Вашингтоні торкнувся нагальних для України питань. Зокрема, він повідомив, що Рада директорів МВФ збереться 20 березня для завершення третього перегляду виконання Україною програми EFF та прийняття рішення щодо виділення наступного траншу.

Джеффрі Райс зазначив також, що на початку тижня міністр фінансів України Олександр Данилюк зустрівся з Девідом Ліптоном, першим заступником директора-розпорядника МВФ, а також представниками Фонду для обговорення наступних кроків співпраці.

«Керівництво України і МВФ досягли порозуміння щодо третього перегляду програми», – наголосив представник фонду.

Він підкреслив, що український уряд «погодився в необхідності всеохоплюючої пенсійної реформи». Райс повідомив, що українська сторона і Фонд зараз працюють разом над тим, якою вона має бути.

«Ми вважаємо, що пенсійна реформа має забезпечити стабільність пенсійної системи та кращі пенсії для людей, які завершили трудову діяльність і більшість із яких перебуває в скрутному становищі», – пояснив Райс позицію Фонду.

Нагадаємо, за словами міністра соцполітики П.Розенка, наразі в Україні близько 2,5 млн українських пенсіонерів продовжують працювати, оскільки не в змозі прожити лише на пенсію.

При цьому Міжнародний валютний фонд вимагає підвищення до 25 років мінімального страхового стажу для отримання пенсії.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло