Захворіло у світі
12,984,811
Померло у світі
570,375
Вилікувалось у світі
7,156,925
Захворіло в Україні
54,133
Померло в Україні
1,398
Вилікувалось в Україні
26,503
Канада продовжить тренувати українських військових

Канада продовжить тренувати українських військових

Операцію Unifier продовжено до кінця березня 2019 року

Міністр оборони Канади Хардж Саджан разом із главою Міністерства закордонних справ Христею Фріланд (українкою за походженням) оголосили, що Канада буде продовжувати свою військову тренувальну місію в Україні.

Про це Саджан написав у своєму Твіттері.

У 2015 році Канада направила 200 військових інструкторів в Україну. Вони проводять заняття з українськими військовослужбовцями на Яворівському та Кам'янець-Подільському полігонах. Їх мандат закінчується 31 березня 2017 року, але місію буде продовжено.

Цими вихідними в Україну з бази в канадському Едмонтоні на ротацію вирушили дві сотні канадських військовослужбовців. Вони тренуватимуть українських військових, передає Укрінформ.

«Операцію Unifier продовжено до кінця березня 2019 року. Канада залишається на передовій відповіді міжнародної спільноти на російську агресію в Україні», ─ оголосив Саджан.

Хардж Саджан заявив, що його країна з гордістю надає допомогу Україні.

«У співпраці з нашими союзниками Канада пишається своєю допомогою Україні та дотриманням зобов'язань з проведення цієї важливої тренувальної місії», ─ сказав Саджан.

Цікаво, що повідомлення в Твіттері про співпрацю з Україною міністр оборони Канади, ситх за національністю, написав українською мовою.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті