Україна у Мінську вимагає від Росії скасування визнання документів ОРДЛО

Україна у Мінську вимагає від Росії скасування визнання документів ОРДЛО

На зустрічі обговорювалася також блокада товарів через лінію розмежування

Україна у Мінську вимагає від Росії скасування визнання документів ОРДЛО
Фото УНIАН

Українська сторона сьогодні в Мінську вимагала від РФ скасувати указ Володимира Путіна про визнання паспортів, виданих в окремих районах Донецької та Луганської областей (ОРДЛО).

Про це на своїй сторінці в Facebook написала прес-секретар представника від України Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

Також Київ вважає неприпустимим захоплення державних і приватних підприємств на тимчасово окупованій території бойовиками ДНР.

«Україна чітко зафіксувала: указ президента РФ про визнання на території Росії документів, виданих нелегітимною владою ОРДЛО, рейдерське захоплення державної та приватної власності на непідконтрольній Україні частині Донбасу і квазіуказ т.з. «ДНР» про псевдограницю однозначно читаються світовою спільнотою і Україною як порушення Мінських домовленостей і ведуть до їх зриву», – написала Оліфер.

Українська сторона вимагає відповіді на ці питання, оскільки такі дії з боку Росії і бойовиків ДНР блокують Мінські переговори.

Також сьогодні економічна підгрупа Тристоронньої контактної групи обговорювала відновлення транзиту вугілля через лінію розмежування.

«Економічна підгрупа стосувалася питань блокади залізничних колій. Обговорювалося питання відновлення транзиту вугілля та інших вантажів через лінію розмежування», – повідомив журналістам спецпредставник ОБСЄ в ТКГ Мартін Сайдік.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло