НАБУ повторно підтвердило справжність підписів Охендовського в «амбарній книзі» ПР

НАБУ повторно підтвердило справжність підписів Охендовського в «амбарній книзі» ПР

Вже друга експертиза підтвердила підписи Охендовського в «чорній бухгалтерії» Партії Регіонів

НАБУ повторно підтвердило справжність підписів Охендовського в 	«амбарній книзі» ПР
Михайло Охендовський
Фото УНIАН

Повторний результат почеркознавчої експертизи підтвердив НАБУ, що 4 підписи і 3 записи в «амбарній книзі» Партії Регіонів зроблені головою ЦВК Михайлом Охендовським.

Про це пише агентство «Інтерфакс-Україна», посилаючись на власне джерело.

Повторну експертизу проводила комісія експертів Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. Н. Бокаріуса та Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

«Експерт, який робив попередню експертизу, долучався, щоб забезпечити об'єктивність, його висновки підтверджені цією свіжою експертизою», – підкреслив співрозмовник агентства.

У грудні 2016 року НАБУ оприлюднило висновок експертизи, яка встановила, що підписи в «амбарній книзі» «чорної бухгалтерії» Партії Регіонов належать саме голові Центральної виборчої комісії Михайлу Охендовському.

Раніше НАБУ повідомляло, що зібрало достатньо доказів для оголошення Охендовському підозри в незаконному отриманні коштів з «чорної каси» ПР.

13 грудня 2016 року Охендовському вручили повідомлення про підозру. Це сталося в аеропорту «Бориспіль», куди керівник ЦВК прилетів з Киргизстану після спостереження за виборами і референдумом.

31 травня 2016 року інтернет-видання «Українська правда» опублікувало «чорну бухгалтерію» Партії Регіонів за 6 місяців 2012 року. У документах фігурує прізвище та ініціали, які збігаються з прізвищем та ініціалами голови Центральної виборчої комісії України Михайла Охендовського. В документах вказано, що він отримав 8 червня 2012 року гроші на суму $1,525 млн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло