Китайські партнери зацікавились модернізацією українських локомотивів

Китайські партнери зацікавились модернізацією українських локомотивів

Про це повідомив глава УЗ Войцех Бальчун

Китайські партнери зацікавились модернізацією українських локомотивів
Фото facebook/Войцех Балчун

Найбільший китайський виробник рухомого залізничного складу CRRC Corp, що зараз реалізує велике замовлення для Білорусі, запропонував «Укрзалізниці» свої локомотиви.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив глава УЗ Войцех Бальчун.

Посилаючись на фінансові можливості «Укрзалізниці», Войцех Бальчун уточнив, що наразі мова може йти лише про модернізацію тепловозів. Адже нові двигуни, вузли, компоненти – це значно вища ефективність, економія пального та мастильних матеріалів.

За словами Бальчуна, у нього склалося враження, що китайська сторона відшукає прийнятні для себе варіанти участі у модернізації локомотивного парку УЗ, оскільки одразу пролунала пропозиція обговорити питання на рівні експертів, спільних робочих груп. Також українським залізничникам запропонували протестувати виготовлений для Білорусі електровоз БКГ-2.

Загалом, згідно повідомлення глави «Укрзалізниці», китайські колеги не відкидають жодного варіанту співпраці.

Нагадаємо, минулого тижня голова правління УЗ Войцех Бальчун перебував з робочим візитом у Китаї на запрошення корпорації CRRC. Про це повідомив Центр транспортних стратегій.

На зустрічі з віце-президентом компанії CRRC Ху Цзунсяном 16 березня Войцех Бальчун заявив: «Є амбітні плани на найближчі п'ять років – істотно оновити рухомий склад та інфраструктуру. Якщо вантажні та пасажирські вагони можуть виготовити вітчизняні виробники, то до виробництва сучасних локомотивів слід залучити світових виробників. Актуальним є пошук оптимального рішення модернізації дизельних локомотивів, тому чекаємо від китайських виробників пропозицій з цього приводу».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло