Новий стартап вироблятиме 450 тонн штучного м’яса на місяць
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Новий стартап вироблятиме 450 тонн штучного м’яса на місяць

Цього вистачить для приготування 4 мільйонів гамбургерів

Новий стартап вироблятиме 450 тонн штучного м’яса на місяць
фотоскрін Quartz

Компанія Bay Area заявила, що завершує масштабний виробничий об'єкт в Окленді, штат Каліфорнія, який може виробляти 454 000 кг «нем’ясного» м'яса на місяць. Про це повідомляє видання Quartz.

Стартап із Сан-Франциско, який створює штучне м'ясо для бургерів із пшениці, кокосової олії, картоплі і залізовмісної речовини під назвою «гем», відкриває в Каліфорнії власну фабрику, яка дозволить виробляти у 250 разів більше штучного м’яса, ніж зараз.

Цього вистачить, щоб постачати «нем’ясну» продукцію в більш ніж 1000 ресторанів.

«Ми налаштовані дуже серйозно стосовно нашої місії і збираємося скласти серйозну конкуренцію тим продуктам, які виробляються з використанням м’яса тварин», ─ розповідає Патрік Браун компанії Impossible Foods.

Він заявив, що компанія розраховує на попит, перш за все, з боку любителів м'яса, а не вегетаріанців. Через високий вміст заліза «м'ясо» від Impossible Foods максимально наближене за смаковими характеристиками до натурального продукту і має мало спільного з поширеними на ринку соєвими замінниками тваринних білків.

На етапі збору інвестицій стартап отримав $182 млн венчурного капіталу від Білла Гейтса, а також венчурних фондів Google Ventures і Khosla Ventures. Минулого літа бургер зі штучним м'ясом від Impossible Foods вперше з'явився в ресторані Momofuku Nishi і зібрав вражаючі черги.

Зауважимо, що м’ясоподібна суміш значно дешевша у виробництві, ніж справжнє «штучне м’ясо», для створення якого беруться живі стовбурові клітини тварин і вирощуються в лабораторіях. Продукування такого «м’яса» коштує десятки тисяч доларів і ще не запущено у широке виробництво.

Виробництво штучного м'яса почалося багато в чому через екологічні проблеми, які тягне за собою тваринництво. Воно щороку виробляє 18% від викидів усіх парникових газів планети. До того ж багато вчених-агрономів упевнені, що незабаром настане криза сільського господарства. Саме тоді людям знадобиться замінник м’яса.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло