У лікарні помер вбивця екс-депутата російської держдуми Вороненкова

У лікарні помер вбивця екс-депутата російської держдуми Вороненкова

Особу кілера встановлено, він – громадянин України

У лікарні помер вбивця екс-депутата російської держдуми Вороненкова
Тіло екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова
Фото УНІАН

Кілер, який застрелив у центрі Києва екс-депутата Державної Думи РФ Дениса Вороненкова, помер у Київській міській клінічній лікарні №17 від отриманих під час перестрілки вогнепальних поранень.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Вбивця екс-депутата Держдуми Д. Вороненкова помер в лікарні», – написала у своєму акаунті в «Твіттері» прес-секретар генпрокурора України Лариса Сарган.

Трохи раніше генпрокурор України Юрій Луценко на брифінгу в Києві заявив, що вбивця перебуває на межі життя й смерті.

«У кілера два поранення – у груди і наскрізне поранення голови, що зараз унеможливлює слідчу роботу з ним. Кілер – на межі смерті», – сказав Луценко. Генпрокурор зазначив, що вбивця мав при собі документи громадянина України. Останні мали перевірити на достовірність.

Директор департаменту комунікацій МВС України Артем Шевченко повідомив, що особу кілера Дениса Вороненкова встановлено. Це – громадянин України.

«Його особа встановлена, він – громадянин України», – сказав Шевченко, не повідомивши імені вбивці.

Нагадаємо, Дениса Вороненкова вбили в центрі Києва у четвер, 23 березня. Кілера поранив охоронець, їх обох шпиталізували з пораненнями.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло