Геращенко: стало відомо ім'я вбивці Дениса Вороненкова

Геращенко: стало відомо ім'я вбивці Дениса Вороненкова

Це громадянин України Павло Паршов, уродженець міста Севастополь

«Вбивство Дениса Вороненкова було скоєно громадянином України Паршовим Павлом Олександровичем, 1988 року народження, уродженцем міста Севастополь, агентом російських спецслужб», – таку гучну заяву зробив на своїй сторінці у Facebook народний депутат Антон Геращенко.

Далі у повідомленні Геращенка схематично наводиться біографія цього молодика. За відомостями нардепа, Павло Паршов в лютому 2015 року пішки перетнув кордон України через один з КПП на кордоні з Білоруссю. У Росії він пройшов курс спеціального навчання у школі для диверсантів.

«Здоровий, дужий юнак, громадянин України, успішно виконав завдання російських спецслужб і рік прослужив в одному з підрозділів Національної Гвардії. У бойових діях участі не брав. Звільнився в серпні 2016 року. Після чого чекав отримання команди діяти з Москви. Вчора він її отримав, а сьогодні виконав, забравши з собою в могилу Дениса Вороненкова», – написав Геращенко.

Антон Геращенко попереджає: тепер критерії перевірки при прийомі до ЗСУ, Нацгвардії та у інші силові структури України щодо можливої причетності до роботи на спецслужби РФ зазнають ретельного перегляду.

Слідство перевіряє всі обставини підготовки й організації вбивства колишнього депутата держдуми РФ, віднедавна – громадянина України Дениса Вороненкова, якого 23 березня близько 10:00 розстріляли на виході з готелю «Прем'єр-Палац».

Кілера серйозно поранив охоронець Вороненкова. Охоронець також був поранений. Обидвох поранених доставили до лікарні. Згодом вбивця Дениса Вороненкова від отриманих ран помер.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло