Провідне підприємство Nestle в Україні покращило свої фінрезультати

Провідне підприємство Nestle в Україні покращило свої фінрезультати

Лідер з виготовлення соусів та приправ «Волиньхолдінг» за 2016 рік збільшив свій прибуток майже в 1,8 рази

Розмір прибутку волинської компанії за 2016 рік збільшився в 1,76 рази. Загальна сума склала 88,4 млн грн.

Як повідомляє «Інтерфакс», активи «Волиньхолдингу» збільшилися за минулий рік на 634,9 млн грн. Нерозподілений прибуток на кінець минулого року склав 494, 63 млн грн.

Зобов’язання підприємства збільшилися у порівнянні з 2015 роком до 139, 6 млн грн.  Довготривалі – до 0,6 млн грн.

Зазначимо, наприкінці 2003-го 100% акцій «Волиньхолдингу» придбало Nestle S.A. Найголовніша причина успіху підприємства – ТМ «Торчин». За підтримки Nestle «Торчин» – найдинамічніша та найуспішніша компанія із виготовлення холодних соусів. 

За даними соцопитувань, середнє споживання майонезу на душу населення в Україні складає більше 4 кг на рік. Тобто, майонез на столі українського споживача сьогодні є невід’ємною частиною застілля. Продукція підприємства експортується до Росії, Болгарії, Молдови, Білорусії, Казахстану, Латвії, Литви, Німеччини, США, Грузії та Ізраїлю.

Nestle в Україні належить кондитерська фабрика «Світоч» у Львові. А також ООО «Техноком», діяльність якого – виготовлення продуктів ТМ «Мівіна».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло