Джон Маккейн: «Вороненков заплатив життям за право говорити правду»

Джон Маккейн: «Вороненков заплатив життям за право говорити правду»

Сенатор звинуватив Росію в державному тероризмі

Джон Маккейн: «Вороненков заплатив життям за право говорити правду»
Фото United States Congress

Сенатор від Республіканської партії США Джон Маккейн, голова Комітету Сенату з питань збройних сил, на своєму офіційному сайті заявив, що вбивство колишнього депутата Держдуми і критика Путіна ─ Дениса Вороненкова є актом державного тероризму з боку Росії.

«У ще одному нахабному акті російського державного тероризму колишній депутат Держдуми Денис Вороненков був убитий серед білого дня на вулиці Києва. Цей жахливий злочин свідчить про те, що жорстокі кампанії в стилі КДБ продовжуються, щоб залякати будь-кого, хто посміє виступити проти тиранії Володимира Путіна», ─ заявив Джон Маккейн.

Сенатор нагадав, що Денис Вороненков виступив проти терору Путіна і його незаконного вторгнення в Україну й анексії Криму. Він також допомагав українським прокурорам у справі про державну зраду колишнього українського президента і «путінської маріонетки» – Віктора Януковича.

«На жаль, Денис Вороненков приєднався до інших людей, таких як Сергій Магнітський та Борис Нємцов, які заплатили своїм життям за право говорити правду, тому що в путінській Росії немає більшого злочину», ─ пише сенатор.

Він висловив співчуття дружині Дениса ─ Марії та їхнім дітям: «Я молюся, щоб вони знайшли розраду в світлій пам'яті про нього і гордості за його мужність».

Нагадаємо, на виході з готелю «Прем'єр-Палац» 23 березня розстріляли колишнього депутата Державної Думи Росії, громадянина України – Дениса Вороненкова. Кілера поранив охоронець Вороненкова, згодом кілер помер у лікарні.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло