На Херсонщині побудують найбільшу в Україні сонячну електростанцію

На Херсонщині побудують найбільшу в Україні сонячну електростанцію

Вартість будівництва складе $35 млн

На Херсонщині побудують найбільшу в Україні сонячну електростанцію
Фото УНIАН

На території Херсонської області з'явиться велика сонячна електростанція потужністю 35 МВт. Станцію побудують в Олешківському районі на полях, що непридатні для сільського господарства. Про це повідомила пресс-служба Херсонської ОДА.

«Дана територія непридатна для сільськогосподарського використання, але ідеальна для зведення промислового об’єкту», ─ зауважив Євген Рищук, в.о. заступника очільника Херсонської області.

Завдяки цьому проекту на Херсонщину буде залучено $35 млн інвестицій, додають у прес-службі.

«Взагалі у 2017 році в області заплановано будівництво сонячних електростанцій потужністю 250 МВт, ─ розповідає про плани Є.Рищук. ─ Головне завдання місцевої влади ─ обрати інвесторів, які мають наміри розвивати геліоенергетику на Херсонщині. «Зелений» тариф, який діятиме до 2030 року, дозволяє продавати отриману електрику в мережу за вигідними пільговими розцінками, – найвищими у Європі».

Обов’язкова умова, як зазначає чиновник, ─ щоб цей інвестиційний об’єкт було зареєстровано в регіоні. Це дозволить створити нові робочі місця та отримувати суттєві кошти за оренду землі до місцевого бюджету. «Таким чином, наша область отримуватиме прибутки», ─ наголошує Рищук.

Нагадаємо, в Чорнобильській зоні відчуження збираються побудувати гігантську сонячну електростанцію

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло