facebook.com
mind
В Балаклії зруйновано вибухами 243 будівлі – Кабмін

В Балаклії зруйновано вибухами 243 будівлі – Кабмін

Мешканці міста можуть отримати будівельні матеріали для ремонту

В Балаклії зруйновано вибухами 243 будівлі – Кабмін

У місті Балаклія різного ступеню пошкодження від вибухів та пожеж зазнали 243 будівлі. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко передає Урядовий портал.

«Виявлено 5 зруйнованих приватних житлових будинки. Зазнали пошкодження різного ступеню 243 будівлі у тому числі, 117 багатоквартирних будинків, 87 приватних будинків, 12 об’єктів соціальної сфери, 22 об’єкти інфраструктури та промисловості», – сказав Зубко.

Наразі проводиться оцінка обсягів пошкоджень та руйнувань. 

Мешканці найбільш постраждалих районів зараз можуть отримати гаряче харчування та продуктові набори у двох стаціонарних та одному мобільному пунктах видачі гуманітарної допомоги. Також населенню видають будівельні матеріали для проведення первинного ремонту пошкоджених будівель (плівка, шифер, цвяхи, цегла та вироби з деревини).

Нагадаємо, розмінування Балаклії і прилеглих населених пунктів зараз вже завершено.

СБУ відкрила кримінальне провадження за фактом вибухів арсеналу під Балаклією за статтею диверсія, а прокуратура за статтею недбалість, проте в даний час обидва провадження об'єднані в одне.

В ніч на 23 березня почалася пожежа на складах зберігання боєприпасів, розташованих неподалік від Балаклії Харківської області. Рятувальники знайшли тіло однієї жінки під завалами будинку.