В Балаклії зруйновано вибухами 243 будівлі – Кабмін
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

В Балаклії зруйновано вибухами 243 будівлі – Кабмін

Мешканці міста можуть отримати будівельні матеріали для ремонту

В Балаклії зруйновано вибухами 243 будівлі – Кабмін

У місті Балаклія різного ступеню пошкодження від вибухів та пожеж зазнали 243 будівлі. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко передає Урядовий портал.

«Виявлено 5 зруйнованих приватних житлових будинки. Зазнали пошкодження різного ступеню 243 будівлі у тому числі, 117 багатоквартирних будинків, 87 приватних будинків, 12 об’єктів соціальної сфери, 22 об’єкти інфраструктури та промисловості», – сказав Зубко.

Наразі проводиться оцінка обсягів пошкоджень та руйнувань. 

Мешканці найбільш постраждалих районів зараз можуть отримати гаряче харчування та продуктові набори у двох стаціонарних та одному мобільному пунктах видачі гуманітарної допомоги. Також населенню видають будівельні матеріали для проведення первинного ремонту пошкоджених будівель (плівка, шифер, цвяхи, цегла та вироби з деревини).

Нагадаємо, розмінування Балаклії і прилеглих населених пунктів зараз вже завершено.

СБУ відкрила кримінальне провадження за фактом вибухів арсеналу під Балаклією за статтею диверсія, а прокуратура за статтею недбалість, проте в даний час обидва провадження об'єднані в одне.

В ніч на 23 березня почалася пожежа на складах зберігання боєприпасів, розташованих неподалік від Балаклії Харківської області. Рятувальники знайшли тіло однієї жінки під завалами будинку.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло